جای درست قابها روی کاغذ دیواری ها

بدون ديدگاه

یک سری اطلاعات اولیه برای ایجاد فضایی یک پارچه در استفاده همزمان از کاغذ دیواری های طرح دار و قاب ها در کنار هم برای شما در مقاله قبلی توضیح داده شد. برای مطالعه مقاله قبلی اینجا را کلیک کنید.حال در ادامه نکات ریز کلیدی را برای شما بازگو می کنیم تا از زیبایی فضای خود لذت ببرید. پس در این مقاله با ما همراه باشید.

چیدمان چندین قاب عکس بر روی دیوار پوشیده شده با کاغذ دیواری

 چیدمان تصاویر خود را با توجه به عواملی مانند اندازه ، تعداد ، قاب بندی شده و یا بتصاویر بدون قاب انتخاب کنید

تصاویر با اندازه های کوچک
تصاویر در قالب های کوچک می توانند به صورت گروهی تنظیم شوند و باید در یک موقعیت مرکزی روی دیوار قرار بگیرند. اگر در منطقه ای که می خواهید تصاویر خود را قرار دهید هیچ اثاثیه وجود ندارد ، وسط دیوار مکان خوبی برای شروع است.

برای تصاویری که به صورت گروهی در کنار هم قرار می گیرند، مهم است که از وجود ساختار واضح اطمینان حاصل کنید. این بدان معنی است که می توان آنها را در یک خط مستقیم در کنار یکدیگر و یا  در زیر یکدیگر چیدمان کرد . اطمینان حاصل کنید که فاصله بین تصاویر همیشه یکسان است. گزینه دیگر چیدمان تصاویر به صورت گروهی در  شکل های هندسی تخیلی می باشند .

 

تصاویر و عکسهای کوچک را می توان برای ایجاد یک نقش بزرگتر ترکیب کرد و به سادگی آنها را به یک قاب بزرگ اضافه کنید.  تصاویر کوچک را می توان در یک ردیف عمودی یا افقی آویزان کرد.

تصاویر با ابعاد بزرگ
ناگفته نماند که تصاویر به اندازه نقاشی دیواری برای نصب بر روی کاغذ دیواری های طرح دار مناسب نیستند زیرا آنها را به سادگی می پوشانند.
مهمترین جنبه ای که باید در نظر بگیرید ارتباط بین عرض و ارتفاع دیوار و اندازه قاب ها است. روی یک دیوار بلند می توان دو یا سه تصویر بزرگ در حدود ۳۰*۱۲۰ سانتی متر نصب کرد. از طرف دیگر ، یک تصویر یا نقاشی به ابعاد ۱۵۰ *۱۵۰ سانتی متر باید در یک دیوار با ابعاد بزرگ به صورت تکی و در یک مکان مرکزی قرار گیرد.

تصاویر با اندازه متوسط ​​، به عنوان مثال ۴۰*۵۰ سانتی متر ، ۵۰*۶۰ سانتی متر یا ۸۰*۸۰ سانتی متر ، بسته به ارتفاع و عرض دیوار ، می تواند به صورت جفت ، به صورت سه تایی یا چهار ضلعی (ترجیحا با  قالب های یکسان) تنظیم شود. چیدمان های منظم و با اندازه ها و قاب های یکسان  برای ظاهر کلی و هماهنگ بسیار مناسب هستند.

ترکیب تصاویر با اندازه های مختلف
 اگر هدف شما ایجاد ارتباط بین تزئینات دیواری و الگوی کاغذ دیواری است ، مهم است که همه تصاویر را به روشی منسجم ترتیب دهید. در اینجا مثالی از چگونگی درست کردن آن آورده شده است: یکی از نقاشی هایی که دوست دارید روی دیوار آویزان شوید ۸۰*  ۸۰ سانتی متر است. همچنین می خواهید دو تصویر کوچکتر (۲۰ *۳۰ سانتی متر و ۳۰ * ۳۰ سانتی متر) اضافه کنید. ابتدا نقاشی بزرگ را در وسط دیوار قرار دهید. اکنون تصویر ۳۰ * ۳۰ سانتی متر را در سمت راست اول قرار دهید. تصویر ۲۰ * ۳۰ سانتی متر باید در زیر آن قرار داده شود ، به طوری که با لبه زیرین نقاشی بزرگ و قسمت کنار تصویر بالا هماهنگ باشد.
توصیه می کنیم ابتدا تصاویر را روی زمین مرتب کنید تا زمانی که موقعیت مورد علاقه خود را برای هر یک از آنها پیدا کنید.

اگر می خواهید نکات کلیدی برای آویزان کردن قاب روی کاغذ دیواری را بخوانید اینجا را کلیک کنید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.