چطور رد حشرات را از روی کاغذ دیواری ها پاک کنیم

بدون ديدگاه

چطور اثر حشرات را از روی کاغذ دیواری ها پاک کنیم:

یکی از مشکلات ناخوشایند که ممکن است برای کاغذ دیواری شما پیش بیاید باقی ماندن اثر حشرات بعد از کشتن آنها بر روی کاغذ دیواری شماست. درست است که این یک موضوع ناراحت کننده ای است ولی می توان از آن جلوگیری کرد.

فصلها تاثیری در احتمال بروز این مشکل ناخواسته را دارند ، اما انواع حشرات انواع خود را در بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان به طور یکسان در خانه (و روی کاغذ دیواری زیبای شما) پیدا می کنند.ممکن است تعدادی از مواد موجود در دیواره های خود را پیدا کنید ، از “خون” قرمز ، آبی یا سبز گرفته تا ماده چسبنده مختلف. شما باید هنگام از بین بردن حشرات مرده یا بقایای آنها ، بسیار مراقب باشید تا از آسیب رساندن به سطح کاغذ دیواری جلوگیری کنید و اجازه ندهید لکه ها  گسترش بیشتری روی کاغذ دیواری شما پیدا کنند.

در این راهنما توضیح داده می شود که چگونه می توانید علائم مرتبط با حشرات تازه یا خشک را به آرامی از بین ببرید تا از آسیب رساندن به کاغذ دیواری خود جلوگیری کنید و در مرحله اول نحوه جلوگیری از بروز آنها را بررسی کنید. این بسیار مناسب برای دکوراسیون دیوار و همچنین برای حشرات است – علاوه بر این ، آنها موجودات زنده نیز هستند.

اطلاعات کلی:
توصیه می کنیم که لیبل هایی که روی رول های کاغذ دیواری وجود دارد را در جایی ایمن نگه دارید ، در صورت نیاز به مراجعه بعدی به آنها رجوع کنید تا مشخصات  کاغذ دیواری های طرح دار را که از فروشگاه کاغذ دیواری ما خریداری کرده اید در دسترستان باشد. این امر در صورت نیاز به یادآوری ویژگی های آن مثل میزان قابلیت تمیز کردن کاغذ دیواری بسیار مفید است و می توانید به سرعت بفهمید که ضد آب ، مقاوم در برابر شستشو ، بسیار مقاوم در برابر شستشو و یا ضد خش است. البته همیشه مقادیر مشخصی از آسیب وجود دارد ، اما ما سعی خواهیم کرد از طریق اطلاعات ارائه شده در این راهنما این امر را به حداقل برسانیم.

به طور کلی:پاک کننده های لکه های شیمیایی که به طور خاص برای لکه های خاص (به عنوان مثال خون) ، مواد شوینده خانگی ، مواد شوینده لباسشویی ، سرکه ، اسید سیتریک و پودر بیکینگ یا سدیم بی کربنات به هیچ عنوان استفاده نکنید. فقط از آب استفاده کنید ، و یا با یک قطره مایع لباسشویی برای ایجاد محلول صابونی استفاده کنید.

فروشگاه کاغذ دیواری ما طیف گسترده ای از کاغذ دیواری ها با سطوح ویژه ساخته شده از کاغذ با روکش وینیل و یا نان وون هستند . بیشتر این کاغذ دیواری ها ضد آب هستند ، و قابلیت شستشوی بالایی دارد.

نحوه حذف لکه ها و بقایای حشرات تازه:
اگر حشره را روی دیوار بکشید لک خون و سایر مواد غیرقابل شناسایی روی کاغذ دیواریتان باقی می ماند برای خلاص شدن از شر لکه های حشرات تازه یا باقی مانده ، فقط مراحل زیر را دنبال کنید:

از کمی پارچه یا دستمال کاغذی آشپزخانه استفاده کنید تا بقایای حشره را از روی دیوار جدا کنید. حتماً دقت کنید که آن را روی دیوار مالش ندهید.
حالا عناصر مایع مانند خون را با یک پارچه تمیز دیگر پاک کنید. ممکن است بخواهید منطقه مورد نظر را کمی محو کنید – لطفاً بسیار مراقب باشید.
اگر اثری روی دیوار باقی مانده است ، از یک پارچه بافت دار استفاده کنید (یا اگر  اسفنج دارید از اندازه کوچک آن استفاده کنید) ، آن را با آب مرطوب کنید و ناحیه را به آرامی خیس کنید دقت کنید مالش ندهید! آب گازدار / گازدار نیز برای این کار مناسب است. دی اکسید کربن به عنوان یک حلال خفیف کار می کند.
اگر از ویژگی های تمیز کردن کاغذ دیواری تان آگاهی دارید ، می توانید روش تمیز کردن را با گزینه های قابل شستشو ، بسیار قابل شستشو ، مقاوم در برابر شستشو یا بسیار مقاوم در برابر شستشو تطبیق دهید. می توانید اطلاعات دقیق تری را در راهنمای جامع وبلاگ ما ، تصاویر پس زمینه قابل شستشو پیدا کنید – یک راه حل تمیز ، که توضیح می دهد کدام مواد شوینده و ابزار مورد استفاده برای کدام نوع کاغذ دیواری است.
نکته: اگر دیگرامکان درج مشخصات تمیز کردن کاغذ دیواری خود را ندارید ، می توانید برای دسترسی به این اطلاعات (دقیقاً تا زمانی که نام را به یاد دارید) در فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری آنلاین ما جستجو کنید. حتی برای مدل هایی که دیگر تولید شده است ، مشخصات کاغذ دیواری را در توضیحات مقاله خواهید یافت.

چگونه از لکه های حشرات روی کاغذ دیواری خود جلوگیری کنید:
بیایید اولین نکته واضح را بیان کنیم: در برابر وسوسه برای له کردن حشره ضعیف مقاومت کنید و از دو روش دیگر در زیر استفاده کنید تا آن را از کاغذ دیواری جدا کنید. البته ، خواستار کشتار اغلب مبتنی بر احساس عمیق انزجار و ترس است.  با  احترام  پارچه را به حشره (و کاغذ دیواری اختصاصی خود) نزدیک کنید ،  یک دقیقه ترس و انزجار خود را فراموش کنید ، یا به سادگی از یکی از اعضای خانواده یا هر شخص دیگری بخواهید تا این کار را انجام دهد. اگر احساس می کنید خودتان می توانید این کار را انجام دهید ، خیلی بهتر!

برای همه حشرات که با خزیدن حرکت می کنند ، یا خیلی کند پرواز می کنند ، به عنوان مثال، زنبورها ، عنکبوت ها و غیره ، یک تکه روزنامه بگیرید و به آرامی آن را زیر حیوان کوچک فشار دهید. یا خزنده خواهد مرد یا روی روزنامه (یا کف) سقوط خواهد کرد. هنگامی که با خیال راحت در روزنامه قرار گرفت ، با آرامش آن را به یک پنجره باز برسانید و بگذارید تا برود.

به عنوان یک گزینه جایگزین برای مواردی که ترفند روزنامه کار نمی کند – یا اگر به سادگی نمی توانید از این روش استفاده کنید – همیشه می توانید از جاروبرقی خود برای بیرون آوردن حشره از دیوار استفاده کنید.از قرار دادن نازل مکش به طور مستقیم بر روی کاغذ دیواری یا جابجایی آن خودداری کنید زیرا این امر می تواند باعث آسیب و لکه های اضافی شود.  لوله مکش را روی حشره قرار دهید و فاصله خود را حفظ کنید و سپس جاروبرقی را روشن کنید. بیشتر اوقات ، حیوان قبل از اینکه بداند چه ضربه ای به آن وارد شده است ، مکیده می شود.

 جاروبرقی برای از بین بردن  حشرات سریع پرواز   از روی  دیوار ، به خصوص پشه ها یا پروانه ها ، کمتر مورد استفاده است است. جاروبرقی یا روزنامه ها برای آنها هیچ تفاوتی ندارد ، زیرا به سادگی از یک دیوار به دیوار دیگر پرواز می کنند.

شما به طور کلی در طول تابستان از شر آنها خلاص نخواهید شد ، اما تا زمانی که تعداد زیادی از آنها وجود نداشته باشد ، نباید بیش از حد مشکل ایجاد کند. آنها ممکن است علائم ریز و کوچکی را بر روی دیوار بگذارند ، اما موارد آنقدر کوچک هستند که گاهی نامرئی هستند. در صورت عدم موفقیت ، همیشه اسپری حشرات وجود دارد – روشی آزمایش شده برای خلاص شدن از شر حشره های کوچک ، اما لطفاً حتماً دستورالعمل های موجود در برچسب را دنبال کنید. در اسپری نفس نکشید ، اتاق مورد نظر را رها کنید و تمام پنجره ها و درها را برای زمان گفته شده بسته نگه دارید. از جاروبرقی استفاده کنید تا حشرات مرده را از کف یا اثاثیه جدا کنید.

 

بهترین راه حل این است که حشرات در مرحله اول راه خود را به خانه شما پیدا نکنند. بسیاری از حشرات به طرز جادویی به بو ، مایعات شیرین و مواد غذایی و همچنین نور جذب می شوند. این روش برای جلوگیری از ورود حشرات به خانه شما است:

نصب توری برای پنجره یکی از روشهای ایمن برای دور نگه داشتن حشرات در ماه های گرم تابستان است.
اگر بعد از غروب آفتاب در اتاق هستید و چراغ روشن است بهتر است پنجره ها را بسته بگذارید. حتی نور ناشی از تلویزیون باعث ورود پروانه ها و پشه ها می شود.
در طول سال ، زباله های غذایی را به مدت زیاد درآشپزخانه خود نگهداری نکنید و مطمئن شوید که از تخمیر یا مواد غذایی کپک زده خلاص شوید. در صورت وجود ، مستقیماً داخل سطل زباله خود قرار دهید.
در طول زمستان ، اطمینان حاصل کنید که اتاق ها خیلی سرد نیستند  ، زیرا آب و هوای اتاق سرد و مرطوب باعث ایجاد عنکبوت می شود.
نتیجه گیری: اگر می توانید در مقابل وسوسه حشرات  مقاومت کنید و به جای آن راه حل های پیشنهادی ما را امتحان کنید ، خود را از انجام کارهای خسته کننده از بین بردن لکه ها صرف کنید. “روش روزنامه” یک وضعیت واقعی برتر است و حشرات (بخشی از زنجیره غذایی درطبیعت !) زنده می مانند ،شما وقت بیشتری برای کارهای جالب در زندگی می گذرانید!

به یاد داشته باشید: تلاش و دلخوری ناشی از خارج کردن حشره مرده از دیوار به مراتب بیشتر از تلاش برای از بین بردن آن و آزاد سازی آن است. تمام چیزی که لازم است کمی غلبه بر اراده برای غلبه بر ترس و یا انزجار است. به سادگی در مورد این موضوع فکر کنید: شما با یک حیوان ریز روبرو هستید که کاملاً مورد لطف شماست و اینگونه نیست که شما با یک خرس عظیم مواجه شوید که آماده است تا با شما را جدا ل کند! هنوز لبخند میزنی؟

 

 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان  

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.