ترکیب رنگ های زیبا برای کاغذ دیواری اتاق دخترها

بدون ديدگاه

ترکیب رنگ های زیبا برای کاغذ دیواری اتاق دخترها چیست؟

از آن‌جا که دختران ما روحیه‌ای لطیف و مهربان دارند و دوست دارند فضای اتاقشان آرام و دنج باشد؛ از بین  پیشنهادات متعددی که برای رنگ کاغذ دیواری اتاق ها وجود دارد اغلب کاغذ دیواری با رنگ های روشن مورد قبول هستند.
بیشترین تصوری که ما از یک اتاق دخترانه داریم اتاقی با  کاغذ دیواری به رنگ صورتی و وسایل تزئینی زیاد و پرده های گل‌گلی است. رنگ صورتی حس پرنسس بودن را به دختران می دهد و چون رنگی بسیار فانتزی و پر از احساس است محبوب بسیاری از دختران می باشد اما این بدان معنی نیست که در اتاق خواب دختران خود بیش از حد از رنگ صورتی استفاده کنید، بلکه می‌توانید آن را با سایر رنگ‌هایی که با آن همخوانی دارند ترکیب کنید. طراحی دکوراسیون اتاق خواب هر فرد چه از نظر طرح و رنگ کاغذ دیواری ها و چه از نظر وسایل داخل آن و اکسسوری ها بهترین مکان برای پیاده‌کردن ایده‌های اوست که این ایده می‌تواند اتاقی با تم رنگی مشخص باشد و یا اتاقی مملو از رنگ‌های شاد همراه با طرح گل و نقش و نگار . در طراحی دکوراسیون اتاق هر فرد بهترین راه اهمیت دادن به سلیقه ی شخصی آن فرد است .

چون رنگ ها بیشترین تاثیر را بر روی احساس ما دارد و از آن‌جا که استفاده از رنگ‌و طرح‌ متناسب با روحیات دختران از بسیار با اهمیت است، این مقاله سعی در معرفی تعدادی ترکیب رنگی مناسب برای دخترها را دارد.
شما می توانید در فروشگاه آنلاین اصفهان دکور به دنیایی از کاغذ دیواری با رنگ های مختلف دسترسی پیدا کنید.
ترکیب بنفش و سفید
برای ملایم کردن رنگ ها از رنگ سفید استفاده می‌شود.
شاید بتوان رنگ بنفش را به عنوان یکی از رنگ‌های محبوب دختران به حساب بیاوریم. بنفش رنگی بسیار لوکس و شیک است و از رنگ‌های سلطنتی به حساب می‌آید. کاغذ دیواری بنفش با قرار گرفتن در دسته ی رنگی سرد دارای طبیعتی آرامش بخش است که این باعث برتری آن نسبت به رنگ‌های دیگر به عنوان رنگی مناسب برای اتاق خواب شده است. یک ترکیبی که می توانیم برای شما بسازیم استفاده از کاغذ دیواری بنفش روشن بر روی دیوارها و استفاده از بنفشی با تناژ پر رنگ تر برای روتختی و یا پرده که باعث ایجاد فضایی دل‌انگیز و رمانتیک می‌شود در حالی که چوب تخت خواب خود را با رنگ سفید انتخاب کرده اید.
این رنگ از آن‌جا که بسیار قوی و تاثیرگذار است بهتر است به تنهایی در اتاق خواب استفاده نشود. ترکیب رنگ بنفش در کنار رنگ سفید که رنگی آرام است، بسیار زیبا و جذاب می‌شود و برای اتاق خواب دخترانه بسیار مناسب است.
اگر به تندی رنگ بنفش تیره تمایلی ندارید با کمی روشن کردن رنگ بنفش،و رسیدن به رنگ یاسی رنگ تسکین دهنده ای به دست آورید. و بسیار بهتر از رنگ های خنثی است و بسیار مناسب اتاق دختران در سنین پایین است.

ترکیب سبزکم‌رنگ و سفید
رنگ سفید به خوبی با رنگ‌های سرد و گرم ترکیب می‌شود.اگر می خواهید اتاق خوابی بسیار آرام و خنثی به‌دست آوردید کاغذ دیواری هایی باترکیب سبز کم‌رنگ و سفید را انتخاب کنید که رنگی آرامش‌بخش دارد،  این ترکیب رنگی بسیار مناسب اتاق دختران است.
رنگ سبز همواره نماد طبیعت، سرزندگی و شادابی است. رنگ سبز با تناژهای مختلف به دلیل ایجاد یک جو آرام برای اکثر فضاهای خانه و به ویژه اتاق کودکان مناسب هستند.
کاغذ دیواری های سبز فروشگاه آنلاین اصفهان دکور بهترین انتخاب برای دکور اتاق شما می باشد. طرح های متنوع ما را ببینید.

ترکیب صورتی با سفید، طوسی یا آبی
کاغذ دیواری رنگ صورتی را می‌توانید با کاغذ دیواری به رنگ‌های سفید، طوسی و آبی ترکیب کنید.اگر می خواهید فضا را سرزنده‌تر کنید صورتی با آبی ترکیب کنید . اگر می خواهید فضایی خنثی و در عین حال آرامش‌بخش بسازید رنگ صورتی را با رنگ‌های سفید و خاکستری کم‌رنگ ترکیب کنید.

ترکیب قرمز و سفید
رنگ قرمز انتقال‌دهنده‌ی هیجان، انرژی و انگیزه است. قرمز رنگی بسیار جذاب است و محدود به هیچ رده سنی خاصی نمی شود.استفاده از کاغذ دیواری به رنگ قرمز اتاقی گرم و صمیمی می سازد. استفاده از آن در کنار رنگ سفید زیبایی اش را بیشتر می کند.
با به کار بردن رنگ قرمز در محیط اتاق، می توان انرژی منفی موجود در فضا را کمتر کرد.
بعضی از افراد رنگ قرمز را باعث ایجاد حس خشونت میدانند و از این رو آن را برای اتاق کودکان مناسب نمیدانند ولی اگر شما کاغذ دیواری های قرمز را با کاغذ دیواری های رنگ سفید ترکیب کنید و یا کاغذ دیواری هایی با زمینه سفید و طرح های قرمز را به اتاق کودکانتان ببرید، نه تنها حس خشونت را از بین برده اید بلکه انرژی و پویایی رنگ قرمز را نیز به کودکان خود هدیه کرده اید. برای مشاهده کاغذ دیواری های قرمز جذاب به فروشگاه اینترنتی اصفهان دکور سر یزنید.

اتاق های رنگی رنگی
برخی از دختران تنوع رنگی را می‌پسندند. به عقیده آنان اتاق‌هایی با تم تک‌رنگ یا دو رنگ به مرور زمان خسته کننده می‌شود، اما اتاق‌هایی با تم چندرنگ همواره جذابیت خود را حفظ می‌کنند. آنها اتاق های رنگین کمانی را دوست دارند و در آنجا احساس راحتی می کنند.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.