چطور با کاغذ دیواری یک راهرو باریک را بزرگ تر نشان دهیم

بدون ديدگاه

نکات و ترفندهایی هنگام استفاده از کاغذ دیواری برای بزرگ تر نشان دادن راهرو های باریک

همه ما دوست داریم در یک فضای روشن و پر نور زندگی کنیم. یک سالن باریک ممکن است دراز یا باریک باشد ، سقف ممکن است بلند یا کوتاه باشد.

با استفاده از کاغذ دیواری ها باساختار مناسب ، می توانید چیدمان های نامطلوب را تا حدی اصلاح کنید و فضاهایی مانند یک غار کسل کننده می تواند به یک منطقه گذر جذاب تبدیل شود. این مقاله  نکات ارزشمندی در مورد طراحی کلی در این مورد به شما ارائه می دهد.

مرحله اول: تجزیه و تحلیل راهرو خود
یک قلم و کاغذ بردارید  و راهرو خود را به روشی که یک دکوراتور داخلی  تجزیه و تحلیل کنید. نگران نباشید ، می توانید این کار را انجام دهید! لیست چک کوتاه زیر با سوالات مهم به شما کمک می کند:

شکل واقعی راهرو چیست؟ آیا این یک شکل “شلنگ” طولانی است؟ یا بیشتر شبیه شکل کوتاه و باریک است؟ آیا سقف ها بالا یا پایین هستند؟ گوشه هایی در راهرو شما وجود دارد؟ عرض (از دیوار به دیوار) و سقف را اندازه بگیرید. بعداً این اندازه گیری ها مفید خواهد بود.

آیا نور روز مستقیم یا غیرمستقیم وجود دارد ، به عنوان مثال از طریق یک پنجره یا عایق شیشه ای در درب؟
آیا یک پنجره در امتداد راه پله نیز اجازه می دهد تا نور به داخل راهرو وارد شود؟
کف روشن است یا تاریک؟ آیا می توان به راحتی آن را با کفپوش های مختلف (مثلاً فرش و موکت و یا کفپوش) تغییر داد یا پوشاند؟
در نگاه اول ، از طرح و اثاثیه موجود در سالن خود چه چیزی را نمی پسندید؟
به عنوان مثال به جنبه های کاربردی طراحی فکر کنید: آیا به یک جا کفش ، جا روسری و کلاه و غیره و قفسه کت نیاز دارید ، یا دوست دارید آن را ساده نگه دارید و فقط چند مورد تزئینی را اضافه کنید؟
این تجزیه و تحلیل اول بدون شک ایده های مختلفی را در اختیارتان قرار خواهد داد و الهام بخش از رنگ و الگوی خاصی است. فراموش نکنید که این ایده ها را در دفترچه خود بنویسید. به این ترتیب ، شما چیزی را فراموش نخواهید کرد.

حتی باریکترین راهروها منطقه خصوصی شماست که باید مطابق میل شخصی خود آنرا طراحی کنید.  و باید نشان دهنده و منعکس کننده سلیقه و شخصیت فردی شما باشد. هنگام بهترین طراحی ، راه حل ها برای یک راهرو باریک ،  نیازی به رعایت هنجارهای خاص یا مفاهیم سنتی نیست. هدف باید یافتن یک ترکیب دلپذیر برخی خصوصیات اساسی طراحی رنگ و الگو برای فضاهای کوچک باشد. شما می توانید آن را انجام دهید ، ما فقط آن را می دانیم.

مفاهیم رنگی با تصاویر پس زمینه طراحی تحقق یافت
یک راهرو باریک طولانی به رنگهای سبک نیاز دارد . این اصل اساسی بسیار مهم است ، اما در قسمت های کوچک استفاده از رنگ های تند تر مجاز است. اینجاست که سؤال در مورد نور روز در سالن یا مناطق مجاور پیش می آید. اگر پنجره هایی وجود داشته باشد و نور به طور مستقیم یا غیر مستقیم وارد سالن شود ، الگوی موجود در کاغذ دیواری می تواند کمی رنگ تیره یا شدید داشته باشد.

از این گذشته ، اصطلاح “رنگهای روشن” بسیاری از رنگ ها را در بر می گیرد. ما به سفید استریل اشاره نمی کنیم ، با این حال ، که می تواند سرد و غیر شخصی به نظر برسد. رنگ های خامه ای یا نقره ای از رنگ های سفید ، پاستیل زرد ، یک گل رز ظریف ، خاکستری مروارید ، آبی روشن ، بژ قهوه ای یا بنفش روشن را انتخاب کنید.

 آنچه را باید در راهروهای باریک رعایت کنید
می توانید تعداد زیادی کاغذ دیواری با طرح های اختصاصی را در فروشگاه کاغذ دیواری ما پیدا کنید. برای انتخاب کاغذ دیواری های راهرو ، انواع الگوها و طرح ها  وجود دارد. گلها ، اشکال هندسی ، سبک های باروک ، الگوهای تایپی  و تصاویر شبیه به زندگی از حیوانات و اشیاء و همچنین طرح های مواد مختلف (سنگ ، چوب ، سرامیک ، کاشی) وجود دارد. بسیاری از این کاغذ دیواری ها با طرح خیره‌کننده برای راهروهای کوچک مناسب هستند ، درست تا زمانی که چند قانون دنبال شود.

تمام دیوارهای یک راهرو باریک را می توان با یک کاغذ دیواری با طرح یکسان تزئین کرد ، اگر رنگ پایه و الگوی سبک یا ظریف باشد یا رنگهای الگو تضاد ملایمی داشته باشند بسیار ایده آل است. سیاه و سفید ترکیبی عالی است ، اما نوع و مقیاس الگو باید مورد توجه قرار گیرد. 

در زیر لیستی از مناسب ترین الگوهای و گزینه های طراحی برای راهروهای کوچک آورده شده است.

استفاده از کاغذ دیواری های نقوش / طرح دار در تمام دیوارهای راهرو
الگوهای هندسی کوچک با شکل های مثلثی یا الماس بسیار جذاب هستند ، تا زمانی که در رنگ های مناسب باشند. چند نمونه در فروشگاه اینترنتی ما وجود دارد.

 

 

کاغذ دیواری های راه راه چند کاربرده است که می تواند یک راهرو باریک کوچک را زنده کند ، تا زمانی که نوارها خطوط ظریف و بصورت عمودی چیده شوند. آنها باعث می شوند که دیوارها حتی اگر سقف کوتاه باشد ، بالاتر به نظر برسند. جلوه های ویژه فلزی یا براق مات که با نور بازی می کنند ، جلوه ای درخشان تر ایجاد می کنند.. در فروشگاه ما تعدادی مدل کاغذ دیواری راه راه برجسته وجود دارد که باعث می شود یک راهرو باریک گسترده تر به نظر برسد.

نوارهای افقی باعث می شوند سطوح گسترده تر به نظر برسند (همانطور که در لباس هم می دانیم!). چه یک راهرو طولانی و یا کوتاه باشد ، می توانید طرح بصری آن را با کاغذ دیواری های راه راه تغییر دهید. در راهروهای کوتاه می توان از کاغذ دیواری با زمینه سفید و خطوط باریک افقی باریک استفاده کرد تا کمی سبک به محیط اضافه شود.

الگوهای گلدار یا لکه دار برای راهروهای باریک خیلی مناسب نیستند زیرا می توانند تا حدودی پرخاشگر  باشند. الگوهای ظریف تر و رنگهای ظریف مناسب تر هستند. به طور کلی ، رنگ های سبک و پایه و پاستیل با کنتراست ظریف ترجیح داده می شوند.

در اینجا چند نمونه خوب از کاغذ دیواری های گلدار وجود دارد که باعث می شود کریدور باریک شما بسیار بهتر دیده شود.


دیوارهای برجسته خیره کننده با کاغذ دیواری 
حتی باریک ترین راهروها را می توان با رنگ های شدید ، روشن ، خیره کننده و غیرمعمول و همچنین تصاویر کاغذ دیواری زیبایی بخشید ، ناحیه ای را با چوب لباسی ، شاید یک نیمکت یا کمد و یک آینه با تنها چند نوار کاغذ دیواری تزئین کنید. 

یکی دیگر از تغییرات که به طور فزاینده ای رایج است ، قرار دادن کاغذ دیواری طرح دار  تنها در یک دیوار است ، در حالی که از یک نوع ، یک رنگ روی دیوارهای دیگر استفاده می شود . این روش چشم را از باریک بودن راهرو منحرف می کند و به عمق و ساختار بیشتر آن جهت می دهد. اما برخی از فکرها برای موفقیت این مفهوم مورد نیاز است. آیا باید دیوار سمت چپ یا دیوار سمت راست سالن باشد؟ دیوار ویژگی نباید درب داشته باشد و بهتر است با نور روز روشن شده باشد. دیواری که در گوشه و کنار قرار گرفته یا دارای زاویه هایی است نباید مشکلی ایجاد کند.

در مقاله بعدی نکات اضافی برای ایجاد یک راهرو باریک بزرگتر برای شما آورده شده است. با ما همراه باشید.

 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.