۱۰ فضای ناهار خوری شگفت انگیز با کاغذ دیواری

بدون ديدگاه

۱۰ فضای ناهارخوری شگفت انگیز با کاغذ دیواری

۱٫اتاق ناهار خوری خنثی

Dining room with wallpaper

فضای ناهار خوری یکی از مکانهایی در خانه است که بیشترین وقت را در آن می گذرانیم ، بنابراین طبیعی است که مانند هر اتاق دیگر در خانه هایمان ، بخواهیم بهترین حالت مطلوب خود را به دست آورد. و مانند بسیاری از اتاق های دیگر مثل اتاق خواب و حمام  مورد توجه است .اتاق ناهار خوری بیشتر توسط مبلمانی که در آن قرار می دهیم تعریف شده است. از این گذشته ، یک اتاق ناهار خوری بدون یک میز ناهار خوری یا صندلی های ناهار خوری تعریف نشده است. به همین دلیل ، هنگامی که شروع به برنامه ریزی می کنیم تا از این فضا حداکثر استفاده را ببریم ، ابتدا به فکر مبلمان آن هستیم.

از طرف دیگر ، وقتی به کاغذ دیواری فکر می کنیم ، افکار ما تمایل به استفاده از کاغذ دیواری در اتاق های نشیمن و اتاق های خواب و گاهی اوقات در بعضی از حمام ها میرود. اما خیلی اوقات ، فراموش می کنیم فضا های غذاخوری را در آن لیست قرار دهیم. بنابراین ، به شما کمک می کنیم تا تمام گزینه های خود را برای به روزرسانی اتاق پذیرایی بعدی خود مورد توجه قرار دهید ، ما برخی از جالبترین اتاق های ناهار خوری را با کاغذ دیواری با سبک های مختلف گرد آورده ایم. چه به دنبال چیزی با ظرافت کلاسیک باشید و چه با سبک های آرام و مدرن ، سبکی وجود دارد که متناسب با هر چشم باشد.

۲٫اتاق ناهار خوری طلایی و کرمی

Elegant dining room with gold and white wallpaper

به طور کلی ، بسیاری از ما فضا های ناهار خوری خود را به عنوان فضاهای آرامش بخش نگاه می کنیم و گاهی با نگرانی از اینکه رنگ ها و الگوهای آن زیاد نشود ، از کاغذ دیواری خودداری می کنیم. واقعیت این است که همه تصاویر پس زمینه بر فضای حاکم بر رنگ غلبه ندارند و حتی هنگامی که الگوی زیادی وجود دارد ، وقتی از سایه های مناسب استفاده می شود ، می توانند فضای یک دست و جذابی ایجاد کنند.

این اتاق غذاخوری با ظرافت ، مکانی مناسب برای لذت بردن از یک وعده غذایی آرامش بخش بعد از یک روز سخت کاری است. کاغذ دیواری به دور از غلبه بر فضا ، احساس فضای را تقویت می کند و زمینه ای مناسب برای سبک میز و صندلی ها ایجاد می کند. و با وجود داشتن الگوی زیادی ، پالت رنگی سفید و طلایی به آن اجازه می دهد تا یک ظاهر یکدست و دلپذیر را در پس زمینه اتاق ایجاد کند.

۳٫اتاق ناهار خوری با رنگ های ترکیبی سیاه و سفید 

Wallpapered dining room with striped ceiling

 

روش دیگر برای تبدیل الگوی کاغذ دیواری شلوغ به یک بخش سازنده در یک طراحی اتاق ، خلاقیت در مورد مکان استفاده از آن است. در اینجا ، الگویی از دیوارها نیز در قسمت پشتی صندلی ها به کار رفته است ، و ظاهری لایه ای ایجاد می کند که بر منحنی های الگو در دیوار در برابر خطوط مستقیم سقف تأکید می کند. باز هم ، یک پالت رنگی خنثی ، شلوغی این الگو را متعادل می کند ، بدون اینکه فضایی را شلوغ کند ، علاقه بصری خوبی را ایجاد می کند.

۴٫اتاق ناهارخوری خاص با سقف پوشیده شده با کاغذ دیواری

Wallpapered ceiling in dining room

به جای نقاشی یک الگو روی سقف و کاغذ دیواری ها ، در این تصویر در اتاق ناهار خوری خود کاغذ دیواری را روی سقف قرار دهید. در اینجا فرشهای خنثی و بدون الگو به رنگ سفید در مقابل دنیایی از رنگهای تابناک روی سقف بسیار چشم نواز شده است. در حالی که هر کدام به تعادل  دیگری کمک می کند ، رنگ های سقف کاغذ دیواری در زرد و بنفش هایی که در تمام اتاق پخش می شوند ، منعکس می شوند و از طرفی این الگو در نقاشی دیواری با ظاهری خمیده مشابه منعکس شده است. در نتیجه ، سقف به عنوان پایه ای برای هر چیز دیگر عمل می کند ، و بقیه اتاق از آن پیروی می کند.

۵٫اتاق ناهارخوری با کاغذ دیواری طرح سنگ

Patterned wallpaper in dining room

این طرح سنگ با نام آگات یک شکل نیمه قیمتی و شفاف کوارتز میکرو کریستالی است. همچنین  الگوی تصویر زمینه واقعا خیره کننده ای است. در این حالت ، چاپ با الهام از طبیعت ، هر آنچه را که از نظر الگویی لازم باشد ، به این اتاق غذاخوری می دهد. طراحی این اتاق تقریباً متعادل است ، زیرا سایه های متنوعی از کاغذ دیواری به رنگ خاکستری اجازه می دهد تا رنگ های دیگر اتاق نیز ظاهر شود.

۶٫کاغذ دیواری خاکستری برای فضای غذاخوری 

Gray wallpaper in dining room

علیرغم ایم که سقف و کف در فضا ها نسبت به هم دور هستند ولی لازم نیست که بر خلاف یکدیگر طرح و رنگ داشته باشند. در مقابل ، هماهنگی  ظریف بین آنها می تواند کارهای زیادی برای ایجاد احساس انسجام و هماهنگی نسبت به طراحی اتاق شما انجام دهد. این اتاق ناهار خوری با داشتن رنگ ملایم کاغذ دیواری در کنار رنگ کف توانسته است نظر همه را جلب کند.

۷٫اتاق ناهارخوری رنگارنگ

Dining room with butterfly wallpaper

در فضاهای رنگارنگ تر ، کاغذ دیواری نه تنها می تواند به سرزندگی فضا بیفزاید بلکه به بهتر دیده شدن فضا نیز کمک می کند. در اینجا ده ها پروانه رنگارنگ از اطراف اتاق فضایی تازه و زنده را ایجاد  می کنند. در همان زمان ، و این باعث ایجاد جذابیت  در اثاثیه و فرش شده است.

۸٫اتاق ناهار خوری با  تم جنگل 

Whimsical dining room wallpaper

برای کسانی که آماده هستند که هم رنگ و هم الگو را در کنار هم داشته باشند ، کاغذ دیواری طبیعی ترین انتخاب برای ترکیب هر دو روی دیوارهای شما است. دوباره در این مثال می بینیم که کاغذ دیواری برای تقویت یک  موضوع استفاده می شود زیرا فرش چاپ گورخر و کاغذ دیواری با الهام از جنگل گرد هم می آیند تا تصویری واضح از مکانی که این اتاق می خواهد در آن قرار بگیرند را ایجاد کند. در این طراحی با استفاده از کاغذ دیواری طرح جنگل فضا دگرگون شده است.

۹٫اتاق ناهار خوری با کاغذ دیواری طرح هندسی

Geometric wallpaper in dining room

یکی از بهترین انتخاب های کاغذ دیواری در هر اتاق از جمله اتاق غذاخوری ، الگو گرفتن از طرح های هندسی است. تأثیر جذاب این الگوها می تواند کل یک اتاق را پوشش دهد و این امکان را فراهم می کند تا وسایل رنگی و مبلمان و لوازم جانبی دیگر نیز خود نمایی کنند و آن محل را به فضایی برای استراحت تبدیل کند.

۱۰٫طرح هایی به صورت نقاشی دیواری در کاغذ دیواری های گلدار در اتاق ناهار خوری

Colorful dining room wallpaper

استفاده از دیوار  ایده ای عالی برای تزئین است که برای  اتاق های غذاخوری بسیار مناسب است. این کاغذ دیواری با طرح نقاشی دیواری چشم نواز از گل های رنگی ، حس تازگی و شادابی را به این اتاق پذیرایی می بخشد.

 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.