اهمیت اندازه طول الگوی کاغذ دیواری

بدون ديدگاه

اهمیت اندازه طول الگوی کاغذ دیواری
در مرحله بعد از برش دادن کاغذ دیواری و برای نصب ، طول های اضافی بریده می شوند. در مقایسه با کاغذ دیواری ها به رنگ ساده و بدون الگو ، که می توان رول ها را یکی پس از دیگری قطع کرد ، باید هنگام کار با کاغذ دیواری های طرح دار ، اندازه تکرار الگو را حتما باید در نظر داشته باشید. این مهم است زیرا اطمینان حاصل می کند که می توانید الگوی متناسب با طول را داشته باشید. همانطور که قبلاً ذکر شد ، اندازه تکرار الگو ، ارتفاع الگوی نوشته شده بر روی رول است (برای مثال ، “۷۰ سانتی متر” بدین معنی است که این الگوی بعد از هر ۷۰ سانتی متر روی رول تکرار می شود).

بگذارید ما شما را با سه مورد متداول در  تکرار الگوی کاغذ دیواری های طرح دار آشنا کنیم. نمادهای پیکان را که می توانید در کاغذ دیواری ها با طرح های مختلف مشاهده کنید ، و معمولاً در کنار اندازه تکرار الگوی هستند.

 

فلش رو به روی یکدیگر

این نشانه به این معناست که باید طرح ها را در لبه ها با هم تطابق دهید ولی به جابه جایی در طولی کاغذ دیواری نیازی نیست. در این حالت طول تکرار طرح  با یک عدد (مثلا ۴۳ سانتی متر) در کنار علامت فلش در لیبل ثبت شده است.

 

 

 

فلش و شماره ۰  روبروی هم
کاغذ دیواری را می توان بدون توجه به الگو استفاده کرد – برای کاغذ دیواری هایی با تصاویر ساده و یا کاغذ دیواری هایی که طرح در روی درز نیست . در این حالت شما به سادگی تمام طول های اضافی را با توجه به ارتفاع دیوار خود برش  دهید. هیچ اتفاق خاصی نمی افتد.

 

 

 

 

دو فلش روبروی هم به صورت بالا و پایین                                                             
در این نوع کاعذ دیواری الگو با اندازه نیم تکرار الگو برای طول به کاغذ دیواری بعدی منتقل می شود. به عنوان مثال: اگر تکرار الگوی ۵۰ سانتی متر باشد ، میزان جابه جایی کاغذ دیواری روی دیوار  ۲۵ سانتی متر خواهد بود.

به بیان دیگر اینکه برای تطابق کامل،  جابه جایی طولی در لبه های کاغذدیواری لازم است.در این مدل از کاغذ دیواری ها ، طرح ها در خطوط موازی دیده نمی شود و یه صورت خطوط مورب دیده می شود.

 

 

 

 

 

 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.