قبل از انتخاب کاغذ دیواری حتما بخوانید!!

بدون ديدگاه

قبل از انتخاب کاغذ دیواری حتما بخوانید!!

اگر به دنبال دکوراسیون جذابی هستید ، باید بگویم به لطف کاغذ دیواری های جذاب جدیدی که وارد بازار شده است به راحتی قابل دسترس است.کاغذ دیواری ها در طول چند سال گذشته مجددا با قدرت وارد بازار شدند. و امروزه در انواع طرح ها با رنگ هایی متنوع از گل ها گرفته تا طرح های هندسی مدرن موجود می باشند. کاغذ دیواری ها این توانایی را دارند که به راحتی مدرن ترین فضاها را ایجاد کنند.

آنچه که مهم است استفاده از رنگ و الگوی مناسب برای کاغذ دیواری سقف و دیوار است.از نکات ما برای اطمینان از بهترین نتایج بی عیب و نقص استفاده کنید.

قبل از خرید کاغذ دیواری باید اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم تا به آنچه در ذهن دارید به راحتی برسید. این که آیا شما می خواهید یک اتاق بدون طرح را با کاغذ دیواری پوشش دهید و یا قصد دارید معماری بسیار جذاب آن را تکمیل کنید؟! هیچ تفاوتی ندارد در هر حالت ما در کنار شما هستیم.

۱٫آیا سقف و یا دیوار  شما برای نصب کاغذ دیواری مناسب است؟
گاهی اوقات شما کاغذ دیواری را برای پنهان کردن عیوب روی دیوار و یا سقف خود انتخاب می کنید .اگر  سطح زیر کار شما صاف ، تمیز و از لحاظ ساختاری یک دست نباشد شروع نکنید، چون قطعا به مشکل بر می خورید.  خیلی از مشتریان به این نکته توجه کامل را ندارند. هدف ما نتیجه ی کار یک دست و عالی است. اگر قصد کاغذ دیواری کردن خانه ای قدیمی با سقف و دیوارهای مستعد ترک را  دارید ، ممکن است مجددا ترک ها باز شود و  زیر کاغذ دیواری چین خورده شود . همیشه توصیه ما این است که قبل از هر کاری به زیر سازی توجه کامل داشته باشید. 

گروه اصفهان دکور مقالات کاملی در مورد آماده سازی زیر کار کاغذ دیواری برای شما آماده کرده است.

۲٫کاغذ دیواری مناسب فضای خود را انتخاب کنید.
کاغذ دیواری به علت داشتن تنوع در رنگ و طرح انتخاب وقت گیری دارد که با استفاده از فروشگاه آنلاین اصفهان دکور می توانید طرح های موجود در بازار را یک جا و به راحتی ببینید.بعد از انتخاب کاغذ دیواری مورد نظرتان در کمترین زمان عملیات نصب انجام می گیرد. 

۳٫ به روزی که می خواهید کاغذ دیواری ها را از دیوار جدا کنید نیز فکر کنید.
کاغذ دیواری ها به طور متوسط ​​۱۵ سال یا بیشتر عمر می کنند ولی سبک ها و سلیقه ها تغییر می کنند. پس آنچه را که نصب می کنید ، معمولاً باید یک روز حتی چندین سال بعد مجبور به کندن آن شوید. کاغذ دیواری های نان وون قابلیت جدا شدن راحت را از روی دیوار دارند. توصیه ما به شما این است که اگر فکر می کنید ممکن است از کاغذ دیواری انتخابیتان روزی خسته شوید ،کاغذ دیواری هایی را انتخاب کنید که کندن آنها از روی دیوار راحت تر باشد.

اما در انتخاب خود به سراغ سبک هایی بروید که مرور زمان کمتر شامل حال آن شود. توجه کنید که این موضوع برای اتاق بچه ها بیشتر اهمیت پیدا می کند.

ولی اگر مشکل مالی ندارید به خیالتان اجازه پرواز بدهید.

۴- از کاغذ دیواری برای طراحی در معماری فضایتان استفاده کنید.
برخی از اتاق ها،به تنهایی دکوراسیون خاصی ندارند چه در ساخت آن فضا توجهی به دکوراسیون آن نشده و یا اینکه در انتخاب وسایل دقت کافی نشده .شما می توانید با استفاده از کاغذ دیواری ها جذابیت را به اتاق خود بیاورید. کاغذ دیواری ها به شما اجازه ی طراحی را می دهند از جادوی آنها غافل نشوید.

۵- در انتخاب رنگ و الگو دقت کنید.
رنگ و الگو در طراحی نقش مهمی دارد. رنگهای روشن تر می توانند اتاقهای کوچکتر را بزرگتر نشان دهند .

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب باید در نظر داشته باشید انتخاب بین طرح های کوچک و یا بزرگ است. الگوهایی با مقیاس بزرگ مثلا با تکرار ۱۲ اینچ یا بیشتر می توانند برای چشم یهترند. ولی از طرف دیگر ، الگوها در مقیاس کوچک تر سوء تفاهم ها در نصب را کمتر می کنند و خطاهای احتمالی در نصب را کمتر نشان می دهند. پس اگر به سراغ یک الگو در مقیاس کوچک می روید ، از دکوراسیون ساده تری برای آن فضا استفاده کنید چرا که ممکن است احساس کنید که اتاق شما بیش از حد شلوغ است.

 

در فروشگاه آنلاین اصفهان دکور می توانید به روز ترین طرح ها را پیدا کنید.

فروشگاه اینترنتی اصفهان دکور با تجربه ای طولانی و کارشناسان متخصص ،آماده ارائه هرگونه خدمت به شما همراهان گرامی می باشد.

کلیه محصولات را در فروشگاه آنلاین ما می توانید ببینید و به راحتی از بین کلیه برندها و طرح ها در منزل خود انتخاب کنید.

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.