انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب های کوچک

بدون ديدگاه

انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب های کوچک:

در زندگی های امروزی که خانه ها بیشتر آپارتمانی است، فضا هایی با ابعاد کوچک برای طراحی داریم . پس اتاق خواب هایمان نیز کوچک تر از اتاق خواب های قدیمی است . از آنجایی که اتاق خواب ها از فضای اصلی زندگی ما هستند و ما زمان‌ زیادی را در آن‌جا می‌گذرانیم، استراحت می کنیم  و آرامش می گیریم. از این رو لازم است به چیدمان آن‌ توجه بسیار شود.
حالا که اتاق خوابهایمان کوچک شده ما برای شما ۴ مورد اساسی را برای دکورکردن آنها آورده ایم تا به بهترین نتیجه برسید.

کاغذ دیواری هایی با رنگ‌های روشن و آرامش بخشی مثل سفید، سبز و بنفش ملایم پیشنهادهای عالی هستند

۱-برای انتخاب رنگ
 برای اتاق خواب های کوچک از کاغذ دیواری هایی با رنگ‌ تیره دوری کنید زیرا این رنگ‌‌ها محیط را کوچک‌، تاریک و آشفته نشان می‌دهند. کاغذ دیواری هایی با رنگ‌های روشن و آرامش بخشی مثل سفید، سبز و بنفش ملایم پیشنهادهای عالی هستند. زیرا این رنگ‌ها جایگزین خوبی برای پنجره‌های نورگیر هستند.
حالا برای این که اتاقتان بی‌رنگ و روح نشود؛ طرح‌های ساده و مدرن را برای روتختی و رومیزی و کف‌پوش در نظر بگیرید.

 

۲-برای انتخاب کاغذ دیواری ها
کاغذ دیواری ها اگر به درستی انتخاب شوند می توانند تاثیر بسزایی در ایجاد خطای دید و رفع عیب معماری ساخت در دکوراسیون فضای داخلی داشته باشند. برای اتاق های کوچک بهتر است به سراغ کاغذ دیواری‌هایی که طرح‌های ساده و بافت دار دارند بروید و اگر طرفدار کاغذ دیواری با طرح خاصی هستید ،آن را تنها بر روی یکی از دیوارها ( ترجیحا دیوار اصلی) استفاده کنید و بقیه دیوارها را با کاغذ دیواری ساده پوشش دهید.

اگر از آینه در یکی از دیوارهای این اتاق‌ها استفاده کنید، فضا بزرگ‌تر از حالت طبیعی دیده می شود.

۳-در نورپردازی ها
لامپ‌های مخفی برای اتاق‌های کوچک ، مناسب تر از لوسترها هستند، لوسترهای پر کار فضا را بیش از حد شلوغ و آشفته می‌کند. در این‌گونه اتاق‌ها استفاده از نورهای سفید و زرد کم‌رنگ به نسبت سایر نورها مناسب‌تر است.
اگر شانس این را دارید که نور طبیعی به اتاق خوابتان وارد شود؛ جلوی ورود نور به فضا را با پرده های ضخیم نگیرید. از پرده‌ها و کرکره‌های نازک و ساده استفاده کنید.

لامپ‌های مخفی برای اتاق‌های کوچک ، مناسب تر از لوسترها هستند.

۴-برای انتخاب مبلمان
 در اتاق های کوچک قرار دادن مبلمان  اشتباه بزرگی است.

اگر اسرار دارید حتما مبلمانی را داخل اتاق خواب کوچکتان قرار دهید به سراغ مبلمان‌های چندمنظوره و تاشو، بروید.
این‌گونه اتاق‌ها به علت کمبود جا برای وسایل، همواره شلوغ و آشفته به نظر می‌رسند پس به جای استفاده از قفسه‌ها و کمدهای آماده، قفسه‌های سرتاسری متناسب با آن فضا را طراحی که محل قرارگیری کتاب، وسایل تزئینی و … باشد.

طراحی و نصب شلف و کمد دیواری در گوشه‌ی دیوارهای اتاق خواب و اطراف تخت راهکار مناسبی است.

فروشگاه اینترنتی اصفهان دکور با تجربه ای طولانی و کارشناسان متخصص ،آماده ارائه هرگونه خدمت به شما همراهان گرامی می باشد.

کلیه محصولات را در فروشگاه آنلاین ما می توانید ببینید و به راحتی از بین کلیه برندها و طرح ها در منزل خود انتخاب کنید.

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.