اطلاعات فنی در مورد چسب های کاغذ دیواری

بدون ديدگاه

اطلاعات فنی در مورد چسب های کاغذ دیواری

برچسب اطلاعات موجود در رول کاغذ دیواری شما به شما می گوید که از نظر نوع کاغذ دیواری و همچنین خصوصیاتی مانند مواد ، وزن به چه چسبی برای چسباندن کاغذد دیواری نیاز دارید. برای کاغذ دیواری هایی که در برابر بخار آب غیرقابل نفوذ هستند ، مانند کاغذ دیواری های وینیل  ، چسب باید استحکام زیادی داشته باشد. از طرف دیگر ، برای دستیابی به استحکام و چسبندگی لازم ، باید از چسب پراکندگی خالص استفاده شود.

هنگامی که نوبت به چسب کاغذ دیواری می رسد ، کیفیت آن بسیار مهم است ، بنابراین هیچ گاه از یک برند بی کیفیت استفاده نکنید. انواع چسب مرغوب از نشاسته طبیعی ، غیر سمی و متیل سلولز تشکیل شده است. مواد افزودنی ویژه ، به ویژه رزین های مصنوعی ، برای افزایش دوام و کاربرد آسان تر اضافه می شوند. در چسب هایی با کیفیت بالا ، نسبت متیل سلولز برابر یا بیشتر از نشاسته است ، که استحکام چسبندگی بسیار خوبی را ارائه می دهد.

چسب های تجاری در دسترس با توجه به انواع کاغذ دیواری
لطفاً زیر نمایی از چسبهای معمولی مورد استفاده با توجه به انواع کاغذ دیواری را پیدا کنید:

چسب استاندارد از سلولز اتر و نشاسته تشکیل شده است که انتخاب مناسبی برای تصاویر پس زمینه سنگین تا نیمه سنگین است.

برای افزایش استحکام چسب ، چسب مخصوصی حاوی رزین مصنوعی موجود می باشد که برای کاغذ دیواری های سنگین مانند وینیل مناسب است. بسته به ترکیب دقیق و سازنده آن ، برای کاغذ دیواری های نساجی ، ابریشمی نیز مناسب است.

-چسب مخصوص کاغذ دیواری های نان وون مخصوصاً برای انواع نان وون طراحی شده است. در هنگام استفاده از انواع کاغذ دیواری های نان وون ، چسب به طور مستقیم بر روی دیوار اعمال می شود (به جای اینکه بر روی کاغذ دیواری به طور مستقیم زده شود). این بدان معنی است که چسب برای اطمینان از چسباندن نوار خشک کاغذ دیواری به دیوار ، باید چسبندگی اولیه خوبی داشته باشد. علاوه بر این ، قوام چسب تقریباً بالاست و بدون چکه کردن هنگام استفاده می باشد. برای تشخیص آسان تر قسمت هایی از چسب دیواری که قبلاً روی دیوار اعمال شده است ، چسب مخصوص نان وون می تواند حاوی نشانگرهای رنگی باشد. با این حال ، آنها پس از خشک شدن کاملاً شفاف هستند.

چسب  مخصوص دستگاههای کاغذ دیواری : همانطور که از نام آن مشخص است ، این چسب مخصوص برای دستگاههای کاغذ دیواری است. از یک استحکام نازک برخوردار است و حاوی رزین های مصنوعی برای چسبندگی بهتر است.

– بعضی از چسب های آماده از چسب پلاستیک یا رزین مصنوعی استفاده کرده اند. قوام و رنگ آنها کاملاً متفاوت از انواع معمولی چسب تجاری است. آنها را می توان در ظروف با اندازه های مختلف (بسته به مساحتی که برای آن استفاده می شود) خریداری کرد. می توان آنرا به چسب اضافه کرد تا استحکام بیشتری به چسب برسد ، یا به خودی خود استفاده شود. این نوع چسب برای کاغذ دیواری های سنگین و ضد آب مانند کاغذ دیواری وینیل و پارچه ای مناسب است که همگی به استحکام چسبندگی زیادی احتیاج دارند.

 

از این چسب نیز به عنوان چسب مرزی برای چسباندن مرزهای بین قواره های کاغذ دیواری می توان استفاده کرد (به عنوان مثال مرزهای وینیل در کاغذ دیواری های وینیل).

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.