اصول فنگ شویی برای اتاق خواب رویایی

بدون ديدگاه

اصول فنگ شویی برای یک اتاق خواب رویایی را یشناسیم:

اتاق خواب خود را جدی بگیرید. اتاق خواب یکی از مهمترین فضاهای خانه ی شما است. اتاق خواب همان جایی است که بعد از یک خستگی روزنه به آن پناه می برید و می خواهید از خواب شب لذت ببرید.ما می خواهیم نکاتی برای تبدیل اتاق خواب خود به یک فضای آرامش بخش، طبق اصول فنگ شویی را برای شما مطرح کنیم.

طبق اصول فنگ شویی که بر اساس اطلاعات چین باستان می باشد،برای ایجاد احساس تعادل و سازماندهی راه کارهایی ارائه شده است که منجر به بهبود زندگی روزمره شما می شود.

خواه شما فنگ شوی مبتدی باشید که بخواهید در اتاق خواب خود به تازگی اصول فنگ شویی را پیاده کنید ، یا تا حدودی این اصول را می شناسید و می خواهید جریان چی خانه ی خود را بهینه کند ، این نکات برجسته به شما در بهبود اتاق خواب  کمک می کند و در نهایت ، شما بخواب راحتی فرو می برید.

فنگ شوی چیست؟
فنگ شویی ، سیستم باستانی چینی  و قوانین طبیعی است که قرار است در جهت تنظیم فضای مکانی مبلمان و دکوراسیون شما در رابطه با جریان انرژی (چی) حاکم باشد. کلمه “فنگ” برای باد چینی است و کلمه “shui” چینی برای آب است – در کنار هم اینها نماد جریان زندگی است که هر فرد دوست دارد در خانه شخصی خود  داشته باشد.

فنگ شویی معاصر در دهه ۷۰ در جامعه غربی توسعه یافت و مبتنی بر روانشناسی نحوه دستیابی به اهداف از طریق تمرکز هدفمند بر جنبه های مختلف زندگی و همچنین شکل کلاسیک اصول فنگ شویی است که شامل جریان چی و مظاهر یین  و یانگ است.

در مقالات قبلی به طور کامل این اصطلاحات توضیح داده شده است یه آنها رجوع کنید.

ما لیستی از نکات فنگ شویی را برای تأمین جریان انرژی در جهت صحیح و کمک به شما در دستیابی به خواب خوب شبانه را جمع آوری کرده ایم.

۱۳ نکته برای فنگ شویی در اتاق خواب شما:
Feng Shui شاید مربوط به بیش از ۵۰۰۰ سال پیش باشد ، اما هنوز هم مفید است. در حقیقت ، با توجه به شیوه زندگی مدرن شلوغ تر و داشتن حواس پرتی بیشتر ، مسلماً  از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد. برای اطمینان از اینکه اتاق خواب شما تا حد ممکن متعادل باشد ، از نکات زیر در مورد اتاق خواب Feng Shui استفاده کنید:

۱-برای تختخواب و تشک خود به اندازه یک پادشاه یا یک سوپر من سرمایه گذاری کنید.
۲-تختخواب خود را به صورت مرکزی و خارج از درب اتاق خواب قرار دهید.
۳-جریان هوا را با پرده های قابل تنظیم حداکثر کنید،پرده ها طوری باشد که به هوا اجازه ی ورود و خروج بدهد.
۴-دستگاه ها و صفحه های الکترونیکی را محدود کنید.مثل تلویزیون ،لپ تاپ ، موبایل ، تلفن و….
۵-اطمینان حاصل کنید که تخت شما یک میز پا تختی در هر طرف دارد.
۶-از ملافه های طبیعی و مواد سازگار با محیط زیست استفاده کنید.
۷-در اتاق خواب خود رنگ های آرام و ملایم را انتخاب کنید.
۸-از شمع ها و لامپ های کم نور استفاده کنید.
۹-در هنگامی که از کمدها  استفاده نمی کنید ، تمام کشوها و درها را بسته نگه دارید.
۱۰-در انتخاب تخت خواب به تاج تخت تان بسیار اهمیت دهید. تاج های چوبی بسیار با ارزش تر از تاج های فلزی است.
۱۱-از آینه ها به ویژه در قسمت دید تخت خودداری کنید.
۱۲-قفسه کتاب خود را به یک  اتاق دیگر منتقل کنید.
۱۳-فقط کتابهایی را که اکنون می خوانید در اتاق خواب خود نگه دارید.

چیدمان اتاق خواب فنگ شوی
از نظر آنچه در اتاق خواب می گذرد ، سطح مختلفی از تخصص فنگ شوی وجود دارد. در اینجا چند مورد اساسی وجود دارد که می توانید بلافاصله آنها را انجام دهید:

– می توانید زیر پنجره بخوابید و می توانید پرده ها را پشت سر خود بکشید. این یک دیوار جامد را شبیه سازی می کند. با این حال ، شما هرگز نباید در مقابل پنجره بخوابید.

-علاوه بر موقعیت “دستور” تختخواب خود ، هنگام خوابیدن در رختخواب ، به چیزی بلندتر از طرف چپ نیز نیاز دارید ، و چیزی کوچکتر در سمت راست. این شیوه جریان انرژی در بدن را تقلید می کند. و همچنین حرکت خورشید و ماه در سیاره ما ، هنگام ایستادن یا خوابیدن با پشتمان به سمت میدانهای مغناطیسی (قطب شمال).

-آینه ها مشکل بزرگی هستند زیرا هرگز نباید در هنگام خواب بتوانید خودتان را ببینید. ناخودآگاه شما از انعکاس آگاهی دارید. فقط کافی است شب ها آینه ها را با پارچه یا پرده بپوشانید .

-تا کنون بهترین راه برای استراحت شب خوب ، خوابیدن در مسیری مطلوب است و من دیده ام که بسیاری از زندگی ها از تغییر مجدد تخت تغییر یافته است.

سایت فنگ شوی من دارای فرمول است که به شما کمک می کند بهترین مسیر خود را برای سعادت ، خواب ، هماهنگی خانواده یا زندگی طولانی پیدا کنید. همچنین می توانید رنگهای مطلوبی را اضافه کنید و سایت ما به شما می گوید که چگونه این کار را انجام دهید. 

نکات مربوط به رنگ و هنر اتاق خواب فنگ شوی
برای دیوارها و هنرهای اتاق خواب خود از رنگهای آرامش بخش استفاده کنید. 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.