اصول بازسازی داخلی و تغییر دکوراسیون منزل

بدون ديدگاه

فصل تابستان فصل بازسازی و تغییر دکوراسیون منازل است. بیشتر ساکنین منازل در این فصل گرم دست به کار می‌شوند تا هر نوع تغییر و تحول ممکن را میسر سازند. بازسازی منزل با کمترین هزینه می‌تواند یک رویای تحقق پذیر باشد. به ویژه اگر به تکنیک‌های کاربردی اشراف داشته باشید.

با وجود آنکه امروزه ما چندان تمایلی به جمع آوری و انتقال اسباب و اثاثیه نداریم، اما، به دلیل پیش رو داشتن فصول خنک‌تر سال و نزدیک شدن به عید نوروز می‌توان تمام مشکلات را به جان خرید تا تنوعی شگرف ایجاد نمود.

تکنیک‌های بازسازی منزل با کمترین هزینه می‌تواند شامل نقل و انتقال اسباب و اثاثیه، رنگ آمیزی دیوارها، خریداری مبلمان و چیدمان صحیح باشد. بنابراین، گوش سپردن به توصیه‌های برترین طراحان داخلی منازل امری مفید فایده به شمار می‌رود.

تکنیک‌های بازسازی منزل با کمترین هزینه

اگر این تابستان قصد دارید خانه خود را بازسازی کنید، به توصیه‌های ذیل عمل کنید. و اگر قصد دارید به جای تازه‌ای نقل مکان کنید، به فکر به روزرسانی دکوراسیون منزل نو باشید. این توصیه‌ها من باب تغییر دکوراسیون نیز می‌باشد.

سبک مورد علاقه خود را مشخص کنید

دوست دارید حال و هوای فضایتان چطور باشد؟ تعیین سبک دلخواهتان، نخستین مرحله و شروع بازسازی دکوراسیون داخلی منزل می‌باشد. به انبار خود نگاه کنید. آیا می خواهید همه وسایل را در منزل خود به کار ببرید و یا آنکه فضای خانه را خلوت ترجیح می‌دهید؟ به رنگ خاصی علاقه دارید و یا آنکه به نقش و نگار منحصر به فردی گرایش دارید؟

یکی دیگر از راه‌های تعیین سبک چیدمان درک احساستان از یک فضا می‌باشد. دریابید که به سبک سنتی، رسمی و شیک تمایل دارید و یا آنکه از محیط گرم و صمیمی خوشتان می‌آید. در این میان، سبک مونوکروم، ساده و مدرن نیز نقش موثری دارد.

از آنچه دوست ندارید، صرف نظر کنید!

صرف نظر از آنچه که دوست نداریم، آسان‌تر است. با حذف المان‌های ناخوشایند سریع‌تر می‌توانید به دکوراسیون مورد علاقه خودتان دست پیدا کنید. به عنوان مثال، یک عکس چاپی بزرگ با طرح‌های برجسته ممکن است یادآور خاطرات ناخوشایند دوران کودکی باشد. یا یک مبل وینگ بک می‌تواند تداعی گر خاطرات احساساتی از گذشته باشد که هرگز حاضر به تکرار کردن آن‌ها نیستید.

این خاطرات بسیار شخصی هستند اما همچنان تعیین کننده سلیقه شما به شمار می‌روند. این موضوع یکی از تکنیک‌های تغییر دکوراسیون منزل است.

تناسب اندازه ها را در فضا در نظر بگیرید

توجه به تناسب در خانه، یکی از موارد تاثیرگذار در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل است. این امر ضروری می‌تواند شامل خریداری مبلمان و اثاثیه مهم منزل نیز باشد.

بسیاری از افراد تمایل دارند از مبلمان بزرگ و راحت استفاده کنند تا فضای خود را پوشش بدهند، برخی فضاهای تنگ و کوچک مناسب چنین اسباب و اثاثیه‌ای نیست. بنابراین، توصیه می‌شود پیش از خرید هرگونه وسیله ای از تناسب آن با ابعاد و اندازه فضای خود مطمئن شوید. سپس با در نظر گرفتن ابعاد حدودی مبلمان و اثاثیه را خریداری نمائید.

پس از آن بخشی از منزل را برای آن در نظر بگیرید. بخشی را برای گفتگو اختصاص دهید، بخشی را برای تماشای تلویزیون و بخش دیگر را نیز به فضای کاری تان اختصاص بدهید.

در کل، به وزن بصری فضا و توزیع تعادل فضایی دقت داشته باشید. تناسبات و مقیاس‌ها جزء کلیدی بازسازی در دکوراسیون داخلی منزل به شمار می روند.

 

نمونه رنگ را بررسی کنید

انتخاب رنگ مناسب یکی از مهم‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین المان های دکوراسیون داخلی در بازسازی منزل با هزینه کم به شمار می رود. با انتخاب رنگ های مناسب و هماهنگ می توان فضاهای مختلف را از هم تفکیک کرد.

اگر قصد دارید فضاهای اصلی خانه را رنگ آمیزی کنید، گزینه‌ها را بررسی نمائید. آن‌ها را در معرض نور طبیعی، روزانه و شبانه قرار دهید. برخی از رنگ‌ها به ارمغان آورنده احساس شادی، آرامش و یا حتی هیجان هستند. پیش از هرگونه اقدام به رنگرزی، طیف رنگ‌های گوناگون را روی دیوار امتحان کنید. سپس به تن رنگی آن‌ها توجه کنید. ممکن است رنگ‌های انتخابی شما دارای ته رنگ‌های صورتی، آبی و زرد باشند. هرکدام از این رنگ‌ها احساس متفاوتی را ایجاد می‌کنند و تحت شرایط مختلف اعم از دمای نوری، پوشش گیاهان و آسمان تغییر رنگ می‌دهند.

از اشیای ارزان قیمت به راحتی نگذرید

در حالی که بسیاری از ما در پسِ بازسازی منزل با کمترین هزینه سعی می‌کنیم از قرار دادن اشیای ارزان قیمت صرف نظر کنیم، ممکن است از روح غنی آن‌ها غافل شویم.

گاهی اوقات شمایل یک اثر هنری هنرمند ناشناخته، مبلمان دست ساز و صنایع دستی قبیله‌ای می‌توانند زیباترین جزء یک فضا به شمار روند. بنابراین، هرگز از تلفیق اشیای ارزان قیمت و گران قیمت هراس نداشته باشید. همه چیز نباید گران قیمت باشند تا تأثیرگذار محسوب شوند.

بازسازی را از کجا شروع کنیم؟

برای کنترل مدت زمان طراحی و بازسازی منزل نیاز داریم برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم. زیرا مدت زمان بازسازی برای بسیاری از ساکنین بسیار مهم است و می خواهند بدانند چه مقدار به طول می انجامد. آنها می خواهند برنامه زمانی دقیقی داشته باشند و پیرو آن باشند. آن‌ها تمایل دارند بدانند که از کجا باید شروع کنند، چکاری انجام بدهند و زمان شروع و پایان کارشان چه موقع است.

توصیه ما این است که از کف خانه شروع کنید. مهم نیست کفپوش کنونی‌تان چیست. ابتدا به کفپوش جدیدتان فکر کنید و سپس چیدمان اسباب و اثاثیه‌تان را در نظر بگیرید.

اگر قرار است قالیچه بیاندازید، می‌تواند از رنگ تار و پود آن به عنوان یک پالت رنگی استفاده کنید.

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.