۹ راه برای استفاده از کاغذ دیواری در اتاق نشیمن

بدون ديدگاه

۹ راه برای استفاده از کاغذ دیواری در اتاق نشیمن:

کاغذ دیواری ها ابزاری خارق العاده هستند که می تواند در جاهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد.با توجه به این که کاغذ دیواری ها در رنگ ها ، الگوها و بافت های بسیار زیادی ، در دسترس هستند شما می توانید انتخاب های گوناگونی داشته باشید انتخاب شما می تواند در طرح های بزرگ و به صورت جسورانه باشد و یا بر عکس از طرح های لطیف و ملایم استفاده شود. آنچه در مورد کاغذ دیواری ها جالب است این است که می توان از آن ها به روش های مختلفی استفاده کرد. اگر می خواهید از کاغذ دیواری استفاده کنید اما به غیر از نصب آن بر روی دیوار راه کار دیگری را نمی دانید با ما همراه باشید تا روش های استفاده از این متریال را برای شما بیان کنیم. یکی از این ۹ ایده را در نظر بگیرید.

۱-دیوارها را با کاغذ دیواری بپوشانید:
کلاسیک ترین راه استفاده از کاغذ دیواری پوشاندن تمام دیوارها در یک فضا به وسیله ی کاغذ دیواری است. نکته اصلی این است که ذهن خود را از شیوه های قدیمی که دیوارها را کاغذ دیواری می کردند پاک کنید کاغذ دیواری ها از نظر رنگ ها ، الگوها و سبک بسیار تغییر کرده است. در بعضی از اتاقها ، استفاده از یک کاغذ دیواری با طرح های گرافیکی جسورانه می تواند تمام دیوارها را بپوشاند و زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد ، در حالی که در اتاقهای دیگر  ممکن است یک الگو یا بافت ساده ظریف و جذاب به نظر برسد.

۲-نیمی از دیوار را بپوشانید:
پوشاندن قسمت بالا یا نیمه بالای دیوار با کاغذ دیواری راهی عالی برای بدست آوردن ظاهر جذاب درفضای داخلی است. این روسش استفاده از کاغذ دیواری در دهه های گذشته رواج داشته است ، اما هنوز هم به طور مرتب در اتاق ها استفاده می شود . یک رویکرد خاص بسیار محبوب این است که نیمی از قسمت بالای دیوار را با کاغذ بپوشانید و نیمه پایینی را با رنگ پوشش دهید.

۳-دو کاغذ دیواری را بر روی یک دیوار نصب کنید:
ظاهری جالب و جسورانه دیگری که بخواهیم به شما معرفی کنیم شامل پوشاندن نیمه بالای دیوار با یک کاغذ و نیمه پایینی با کاغذ دیگر است. نصب در این حالت به ظاهر سخت است اما وقتی درست انجام شد ، می توانید شگفت زده شوید. اگر می خواهید چیزی واقعاً متفاوت ایجاد کنید ، از الگوهای متضاد مانند نوارها و با رنگ های قوی در نظر بگیرید. از آنجا که این نوع پوشش دهی با کاغذ دیواری یک ظاهر قوی را به شما می دهد ، در مورد رنگها و الگوهای وسایل دیگری که در اتاق قرار می دهید ، احتیاط کنید. کل وسایل موجود در یک فضا به جای اینکه با یکدیگر در جنگ باشند ،باید مکمل یکدیگر باشند.

۴-ایجاد یک دیوار برجسته:
یک کاغذ دیواری خاص و شیک راهی عالی برای ایجاد یا تقویت یک نقطه کانونی در فضای شماست. این کار باعث می شود چشم به سمت آن جلب شود و ویژگی برجسته ای را ایجاد می کند. هنگامی که صحبت از این استفاده از کاغذ دیواری ها می شود ،هم می توانید جسورانه به پیش بروید و هم می توانید ظریف عمل کنید ، فقط مطمئن شوید که با هیچ نقطه کانونی دیگری در اتاق رقابت نمی کنید. (وقتی بیش از یک نقطه کانونی وجود دارد ، چشم دچار سردرگمی می شود و باعث ایجاد هرج و مرج می شود). سعی کنید کاغذ دیواری را روی دیوار پشت تلویزیون یا شومینه نصب کنید ، یا هر نقطه دیگری که به طور طبیعی چشم به آن جلب می شود.

۵-کاغذ دیواری سقف:
معمولاً سقفها به رنگ سفید ساده رنگ می شوند و سپس رها می شوند تا در صورت وجود نشت یا ترک دوباره به آن توجه شود. اما سقف ، یا همانطور که برخی آن را دیوار پنجم می نامند ، فرصتی عالی برای تفریح ​​با کاغذ دیواری و ایجاد یک ظاهر منحصر به فرد فراهم می کند. نصب کاغذ دیواری به روی سقف دشوار است و باید اطمینان حاصل کنید که از یک نصاب حرفه ای استفاده می کنید.

۶-مبلمان دکوپاژ
اگر می خواهید یک قطعه قدیمی را دوباره نو نوار کنید یا یک وسیله ساده را از حالت یکنواختی خارج کنید می توانید از کاغذ دیواری بر روی قطعاتی که خطوط تمیز و ساده دارند استفاده کنید. قسمت هایی که منحنی های خیلی زیاد دارند برای این کار مناسب نیستند.ما درباره روش های انجام این کار در مقالات جداگانه ای با شما صحبت کرده ایم.

۷-تزئین با کاغذ دیواری داخل یک قفسه کتاب:
یک قفسه کتاب باز یک مکان عالی برای اضافه کردن کاغذ دیواری با کمی سلیقه است. به جای اینکه پشت قفسه های باز خالی باشد ، آنها را با الگویی زیبا که اتاق شما را تکمیل می کند ، بپوشانید. یک راه آسان برای انجام این کار ، بریدن قطعاتی از کاغذ دیواری به ابعاد مورد نظر است و روی قسمت مورد نظرتان بچسبانید.

۸-کاغذ دیواری را مثل یک اثر هنری آویزان کنید:
اگر می خواهید از یک کاغذ دیواری واقعا خاص استفاده کنید اما توانایی انجام یک پروژه بزرگ را ندارید ، در نظر داشته باشید که یک قطعه نمونه را با قاب تهیه کرده و آن را روی دیوار آویزان کنید. این یک روش عالی برای ترکیب این الگو در فضا است. 


۹-کاغذ دیواری بر روی آباژور:

اگر یک آباژور ساده دارید و می خواهید کمی تنوع به آن بدهید ، استفاده از کاغذ دیواری ایده خوبی است.  انجام این کار بسیار آسان است. به سادگی کاغذ را به اندازه برش داده و آن را با استفاده از چسب روی سطح مورد نظر قرار دهید. 

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.