نحوه جلوگیری و از بین بردن لکه های چسب هنگام نصب کاغذ دیواری

بدون ديدگاه

نحوه جلوگیری و از بین بردن لکه های چسب هنگام نصب کاغذ دیواری:

لکه های چسب کاغذ دیواری روی سطوح کاغذ دیواری با کیفیت بالا و ظریف به هیچ وجه بی ضرر نیستند. در حقیقت ، آنها می توانند مضراتی بر روی سطح داشته باشند و پس از خشک شدن ، به سختی پاک شوند و یا اصلاً برطرف نشوند. هنگام استفاده از چسب و نصب کردن کاغذ دیواری ، باید از احتیاط و دقت کافی برای جلوگیری ازایجاد لکه های چسب استفاده کرده یا قبل از خشک شدن آنها را از بین ببرید.

در مقاله جدید ما ، تأثیر منفی که لکه های خمیر در انواع مختلف کاغذ دیواری دارند را نشان می دهیم. ما توضیح می دهیم که چرا برای از بین بردن چنین لکه ها باید سریع و زود عمل کنید ، و آنچه می توانید بعد از خشک شدن لکه های خمیر انجام دهید و بسته به نوع کاغذ دیواری ، برای رفع نقص یاد آوری می شود.

چرا باید لکه های چسب را در نظر بگیرم؟
از تجربه روزانه می توان گزارش داد که لکه های خمیر بیشترین علت از بین بردن لذت  از یک دیوار تازه کاغذ شده است. برای نصب کاغذ دیواری های خود حتما از افراد ماهر و حرفه ای کمک بخواهید. آنها غالباً به گونه ای تنظیم شده اند که چگونه کاغذ دیواری را نصب کنند و می دانند که اختلافات جزئی در سطح کاغذ دیواری می تواند به معنای موفقیت یا یک شکست کامل باشد. توصیه می کنیم از نصاب مورد نظر خود بپرسید که آیا آنها قبلاً کاغذ دیواری را نصب کرده اند؟

مشکلی با خمیر کاغذ دیواری چیست؟
حداقل ، همه رنگ های چاپی رایج برای کاغذ دیواری ها ضد آب هستند. این بدان معنی است که می توانید لکه های جزئی را با پارچه مرطوب به دقت از بین ببرید. ممکن است تصور کنیم که چون چسب کاغذ دیواری پودری است که با آب مخلوط می شود ، سطح رویه کاغذ دیواری به طور خودکار در برابر چسب مقاوم می شود: برعکس ، کاغذ دیواری های بدون پوشش (یعنی تمام کاغذ دیواری ها به جز وینیل) توسط لکه های چسب باعث نرم شدن چاپ روی کاغذ دیواری می شود ، به طوری که وقتی سعی می کنید اثر چسب را رفع کنید رنگ کاغذ دیواری نیز از بین می رود.

در فروشگاه آنلاین ما برای طراحی منحصر به فرد و کاغذ دیواری های طرح دار ، می توانید مواد باکیفیت و با سطوح خاص و ظریف را پیدا کنید. 

 

کاغذ دیواری نساجی
با استفاده از کاغذ دیواری های نساجی ، الیاف طبیعی یا مصنوعی به عنوان نخ یا پارچه تارها بر روی کاغذ یا پارچه استفاده می شود.  الیاف ریز نسبت به چسب بسیار حساس هستند ، و باعث می شود رنگ ها در کاغذ دیواری پارچه ای از بین بروند.کاغذ دیواری های پارچه ای خود را دست بهترین نصاب ها بدهید.

نحوه جلوگیری از لکه های خمیر
همانطور که گفته عاقلانه می گوید: پیشگیری بهتر از درمان است. این همچنین در مورد لکه های چسب روی کاغذ دیواری ها نیز صدق می کند. چنین اتفاقی می تواند روی کاغذ دیواری هایی که در آن خمیر به پشت کاغذ و همچنین کاغذ دیواری های نان وون ، که در آن چسب روی دیوار استفاده می شود ، رخ دهد. این معمولاً به دلیل استفاده بیش از حد چسب و یا بی احتیاطی است.

زدن چسب در پشت کاغذ دیواری: این مربوط به کلیه کاغذ دیواری ها با کاغذ است. خمیر را به طور مساوی با استفاده از قلم مو پشت کاغذ دیواری خود بمالید. در ابتدا کمتر ، به خصوص در لبه هایی که درزهای بعدی را تشکیل می دهند . با استفاده از یک برس رنگ نازک ، کار خود را  اصلاح کنید. هنگام استفاده از چسب روی لبه های کاغذ دیواری هنگام کار روی میز کار ، بهتر است به جای برس چسب از یک برس رنگ باریک استفاده کنید. با این کار خطر نفوذ چسبی که در زیر کاغذ دیواری وجود دارد – و در نتیجه به جلو می آید- کاهش می یابد. قبل از اینکه کاغذ دیواری را برای خیساندن جمع کنید ، هر اثری از چسب را از روی میز پاک کنید – در بالا ، پایین و در کنار نوار کاغذ دیواری، این امر ضروری است.

هنگام نصب کاغذ دیواری اطمینان حاصل کنید که لبه ها با هم همپوشانی ندارند.

چسباندن دیوار: در مورد بعضی از کاغذ دیواری های نان وون ، چسب به طور مستقیم روی دیوار اعمال می شود. در اینجا ، این قانون نیز وجود دارد که چسب را نباید خیلی ضخیم روی دیوار بزنید. خمیر را حدود یک سوم بیشتر از عرض اولین نوار کاغذ دیواری به دیوار بمالید. این کار باعث می شود تا هنگام استفاده از چسب ،برای قواره ی بعدی ، از کاغذ دیواری که نصب کرده اید فاصله داشته باشید. متعاقباً می توانید با استفاده از یک برس کوچک هر چسبی که در نزدیکی درزها خشک شده اند حذف کنید. از آنجا که معمولاً هر نوار کاغذ دیواری در کنار درز نوار قبلی “تحت فشار قرار می گیرد” ، مقداری از خمیر به این نقطه نیز می روند. هنگامی که نوارها با یکدیگر تماس پیدا می کنند ، خمیر اضافی به قسمت رویی خواهد ریخت. در بیشتر کاغذ دیواری های چاپ شده ، می توانید با برداشتن سریع خمیر ، وضعیت را اصلاح کنید. با این حال ، شما دیگر نمی توانید کاغذ دیواری های پارچه ای را در این مرحله اصلاح کنید زیرا الیاف بلافاصله  خیس می شوند و تمیز نمی شوند. این مشکل فقط با مراقبت کامل هنگام کار با این نوع کاغذ قابل پیشگیری است.

در استفاده از چسب مخصوص و چسب پراکندگی ، توجه بیشتری نیز لازم است
کاغذ دیواری های سنگین مانند وینیل یا انواع برجسته نیاز به استفاده از چسب های مخصوص با رزین مصنوعی اضافه شده و سایر اجزای شیمیایی برای دستیابی به چسبندگی قوی تر دارند. مواد موجود معمولاً به لکه های سرسخت منجر می شوند و ممکن است تأثیر مضر روی سطح کاغذ دیواری داشته باشند.

به عنوان یک قاعده ، شما باید لکه های چسب را فوراً پاک کنید ، در حالی که خیس و تازه هستند این قانون برای کلیه انواع چسب های کاغذ دیواری که در دسترس تجاری است ، اعمال می شود.

چسب اضافی را با یک پارچه جاذب  کاملاً خیس پاک کنید.
سپس محل را با آب تمیز (مرطوب ، پارچه تمیز یا اسفنج کوچک ملایم خیس) مرطوب کنید و با دقت بقیه مواد را از بین ببرید.
برای از بین بردن لکه های چسب تازه و همچنین خشک شده ، می توانید فقط از آب تمیز  استفاده کنید. هرگز مواد شیمیایی فرار مانند ترپتین یا بنزن را روی سطح کاغذ دیواری قرار ندهید.

 لکه های خمیر تازه در نور روز قابل تشخیص هستند.

از بین بردن لکه های خمیر خشک شده 
لکه های مات براق یا شیری روی کاغذ دیواری معمولاً به دلیل چسب خشک  شده است. بسته به نوع ماده اصلی (نوع ماده را ببینید) ، هنوز هم ممکن است آنها را از بین ببرید ، اما شما به صبر نیاز دارید.

برای شروع باید لکه خمیر را دوباره مرطوب کنید. لطفا فقط از آب ولرم خالص استفاده کنید. سپس یک پارچه خشک و تمیز یا حوله کاغذی برداشته و رطوبت آن را از بین ببرید.  مالش زیاد و خراش ندهید. درعوض ، در صورت لزوم مراحل را بعد از مدتی تکرار کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که برای برخی از چسب ها ، معمولاً حذف لکه های خشک شده بدون ایجاد صدمه امکان پذیر نیست. هرگز از حلالها بر روی کاغذ دیواری استفاده نکنید. هنگام استفاده از چنین چسب ها باید بسیار مراقب باشید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.