نکات کلیدی برای آویزان کردن قاب روی کاغذ دیواری

بدون ديدگاه

نحوه آویز کردن قاب های عکس بر روی دیواری با کاغذ دیواری طرح دار

یک کاغذ دیواری طرح دار  و قاب عکس در کنار هم می تواند زیبا باشد ، درست  زمانی که چند قانون اساسی رعایت شود. هدف اصلی ایجاد حس هماهنگی و پیوستگی است.

Tricia Guild ، طراح داخلی انگلیس ،  از طرفداران بزرگ ترکیب کاغذ دیواری با الگوی بزرگ با تصاویر است. برای او ، این دو در کنار هم ابزار ایجاد خلاقیت جالب را فراهم می کند. در این مقاله قصد داریم  چگونگی درخشش تصاویر ، نقاشی ها و عکس های مورد علاقه شما و حتی تأکید بر کاغذ دیواری طرح دار شما توضیح داده خواهد شد.

تصاویر روی دیوار: بیان و بیان سبک خود
“تصاویر دیواری” در مدل های مختلفی وجود دارد ، به عنوان مثال: پوسترها ، چاپهای هنری ، عکس های هنری یا خانوادگی ، گرافیک ، نقاشی ها ، آبرنگ ها ، چاپ بوم ، نقاشی های روغنی یا اکریلیک و کلاژ. اما همه این تزئینات دیواری یک چیز مشترک دارند: آنها با محبت انتخاب شده اند ، خریداری شده اند و یا در  خانه ساخته شده اند و بازتاب سلیقه شخصی صاحب خانه است. از این گذشته ، هیچ کس چیزی را روی دیوارهای خود قرار نمی دهد مگر اینکه آنها آن را دوست داشته باشند! آنچه مردم روی دیوارهای خود آویزان میکنند ، نشانگر ترجیحات ، علایق ، ایده ها و ارزش های خاص خودشان است. و این یک وسیله بصری برای بیان افکار ، عقاید و احساسات است.

تصاویر و کاغذ دیواری های طرح دار – همه چیز به ترتیب و ساختار بستگی دارد
دکوراسیون دیوار و تصاویر در انواع مختلف می تواند یک بازی ساخته شده در بهشت ​​باشد – درست تا زمانی که نظم و ساختار وجود داشته باشد. با توجه به اینکه انتخاب الگوهای کاغذ دیواری ، نقوش و همچنین تنوع تصاویر برای دیوارها تقریباً بی پایان است ، هیچ قانون استانداردی وجود ندارد.

با این حال ، برخی از دستورالعمل هایی وجود دارد که به ایجاد یک تصویر کلی هماهنگ کمک می کند. بدون ساختار و نظم ، چشم به راحتی فرو می رود و احساس ناراحتی اساسی می تواند نتیجه آن باشد. فقط با نگه داشتن تصاویر روی دیوار ، چند تغییر را امتحان کنید. برای انعطاف پذیری بیشتر می توانید تصاویر را روی تکه های مبلمان یا قفسه قرار دهید.

البته منطقی نیست که کل  کاغذ دیواری با الگوی جدید خود را با نقاشی ها و غیره بپوشانید این باعث ایجاد هرج و مرج بصری می شود. 

با این حال ، یک استثنا وجود دارد: یک راه پله بزرگ ، جایی که دیوارها می توانند عملکرد یک گالری را به عهده بگیرند و این زمینه ای زیبا را برای مجموعه ای از پرتره های خانوادگی و مناظر و غیره ایجاد می کنند. – صرفاً به دلیل ماهیت فضا. راه پله ها یا ورودی ها محل هایی ساده برای گذر هستند و معمولاً هیچ کس برای   مدت زمان طولانی در آنجا نمی ماند. البته سایر قوانین در مورد اتاق های نشیمن ، مطالعات و یا اتاق خواب ها اعمال می شود. در آن اتاقها ، ناخودآگاه همیشه  کاغذ دیواری و تصاویر  روی آنها به طور یکسان خود را به نمایش در می آورند  ، حتی اگر چشم خود را به آنها معطوف نکنیم.

نکات و ترفندهای زیر به شما کمک می کند تعادل هماهنگی بین الگوی کاغذ دیواری و تصاویر را ایجاد کنید.

الگوهای کاغذ دیواری و نقوش قاب ها
دو گزینه اصلی برای انتخاب ترکیب مناسب کاغذ دیواری و تصاویر وجود دارد: یک موضوع مشترک یا یک ترکیب جالب توجه.

به عنوان مثال ، الگوی کاغذ دیواری ممکن است در تصاویر منعکس شود ، یا ممکن است ارتباط موضوعی در آنها وجود داشته باشد. برای مثال کاغذ دیواری هایی با طرح های زمینه کلاسیک اگر با تابلوهایی با طرح های کلاسیک قدیمی تزیین شوند یک نواختی خوبی به فضا میدهد.

کاغذ دیواری های  یکپارچه  الگوهای گرافیکی / هندسی یک پس زمینه شیک را برای نقوش مربوط به دوره هنری مربوطه ایجاد می کنند: ستاره ها ، طراحی محصول ، اتومبیل های کلاسیک ، پوستر فیلم و غیره  گزینه مناسبی است.

                                    

کاغذ دیواری با طرح هایی از گل های  عاشقانه برای نقوش گرفته شده از طبیعت یا مضامین محبوب مانند عشق یا دلتنگی مناسب است.

در مقاله بعدی نکات ریز کلیدی را برای شما بازگو می کنیم تا از زیبایی فضای خود لذت ببرید. پس  با ما همراه باشید.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در دکوراسیون اذین سرای اصفهان.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.