آموزش نصب بردر کاغذ دیواری بر روی دیوار

بدون ديدگاه

آموزش نصب بردر کاغذ دیواری بر روی دیوار:

بزدرهای کاغذ دیواری از آن دسته از متریال های ساختمانی است که می تواند ظاهر یک اتاق را کاملاً دگرگون کند. بردرهایی از جنس کاغذ دیواری های شیک می تواند مد روز را به هر اتاق خانه شما اضافه کند. نکته بسیار مهم هنگام انتخاب بردرهای کاغذ دیواری ، طراحی و تعیین محل نصب آنها است.

بردرهای کاغذ دیواری؛ راهی عالی برای آوردن رنگ و سبک به هر اتاق است و می تواند رنگ و دکوراسیون حمام ، اتاق خواب ،آشپزخانه یا اتاق نشیمن شما را جذاب کند. تمیز کردن کاغذ دیواری آسان است از این رو افراد زیادی به استفاده از این متریال راغب می شوند. نصب بردر کاغذ دیواری زمان کمتری نسبت به نصب کاغذ دیواری برای یک اتاق می برد. با رعایت چند مرحله می توانید اتاق خود را تازه کنید و جلوه ای تازه به آن بخشید.


 
قسمت۱:
آماده سازی فضا:
۱-تصمیم بگیرید که در کجا می خواهید بردر خود را نصب کنید. می توانید مرز را بلافاصله زیر سقف یا قالب تاج ، در امتداد قسمت بالا یا پایین دیوار ، یا در نیمه راه یک دیوار آویزان کنید. مکان را بر اساس تنظیمات مورد نظر خودتان انتخاب کنید.

۲-مناطقی را که می خواهید بردر کاغذ دیواری خود را نصب کنید ، تمیز کنید. برای تمیز کردن مناطقی که می خواهید کاغذ دیواری نصب کنید ، از آب صابون استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که در آن قسمت گرد و غبار ، مو یا ذرات دیگری روی دیوار وجود ندارد. بگذارید قبل از هر کاری دیوار به طور کامل خشک شود.
با استفاده از مخلوط ۲ فنجان (حدود نیم لیتر) سفید کننده به ازای هر ۱ گالن (۳٫۷۸۵ لیتر) آب ، هر نوع کپک را از روی دیوارها جدا کنید. نصب بردر کاغذ دیواری بر روی کپک ، کپک را پوشانده ، اما آن را نمی کشد.
در صورت تمایل می توانید روی دیوارهایی که قصد دارید کاغذ دیواری خود را بر روی آن آویزان کنید ، بتونه کنید. این کار سطح را سخت می کند و به کاغذ دیواری کمک می کند تا بچسبد.

۳-رفع هرگونه سوراخ یا ترک با استفاده از بتونه کاری . دقت داشته باشید که بعد از این کار با استفاده از اسفنج مرطوب ،هر گرد و غبار را از آن ناحیه تمیز کنید.

۴-از نوار اندازه گیری و مداد استفاده کنید تا لبه بالایی که می خواهید بردر شما بر روی آن نصب شود ، علامت بزنید. اگر در امتداد سقف و در بالا  قصد دارید بردر را نصب کنید ، می توانید به راحتی از لبه سقف استفاده کنید.

مطمئن شوید که هنگام علامت گذاری محل مرز کار را به صورت دقیق تعیین کرده اید وگرنه کاغذ دیواری را کج نصب می شود.

۵-لبه پایین جایی که می خواهید بردر شما نصب شود را علامت بزنید. برای اندازه گیری فاصله بین لبه ها از عرض بردر خود استفاده کنید. لبه پایین بردر کاغذ دیواری خود را علامت گذاری کنید.

۶-محاسبه کنید که چند رول بردر نیاز دارید. طول هر دیوار را با یک متر اندازه گیری کنید. برای طول کلی دیوارها این اعداد را به هم اضافه کنید. طول کل طول هر رول را بخوانید و طول کلی دیواره های خود را با آن عدد تقسیم کنید.
در نظر داشته باشید که ۱۵ درصد بیشتر از اندازه واقعی تان خرید کنید ، زیرا برای مطابقت با الگوهای دیگر به بردر اضافی احتیاج دارید.
شما باید هر چهار دیوار را بطور جداگانه اندازه بگیرید زیرا بیشتر گوشه ها کاملاً مربع نیستند.

۷-از یک پرایمر کاغذ دیواری بر روی دیوار استفاده کنید. پرایمر را در امتداد جایی که قصد دارید نوار را در آن نصب کنید .سپس بگذارید خشک شود.
نکته این است که باید مراقب باشید که در خارج از خطوط خود پرایمر را نکشید زیرا پرایمر می تواند دیوارها را لکه دار کند.

قسمت۲:
آماده سازی بردر
۱-با یک قیچی نوار حاشیه را به  طول یک دیوار به اضافه ۳-۴ اینچ (۷٫۵-۱۰ سانتی متر) برش دهید.تا هنگامی که کاغذ دیواری مرزی را نصب می کنید ، کاغذ اضافی برای برش در انتها داشته باشید.
به یاد داشته باشید که برای اندازه گیری های دقیق ، هر دیوار را به صورت جداگانه اندازه گیری کنید.

۲-کاغذ دیواری را معکوس کنید. حاشیه کاغذ دیواری را به شکل لوله شل بچرخانید تا چسب به طرف خارج باشد.

۳-نصب بردرهایی که خودشان چسب دارند بسیار ساده تر است. اما برای بردر هایی که از جنس کاغذ دیواری است باید از چسب مخصوص کاغذ دیواری استفاده کنید.
اگر بردر را روی یک دیواری که رنگ است نصب می کنید از خمیر کاغذ دیواری استاندارد استفاده کنید ، اما اگر قصد دارید بردر را روی یک دیوار با کاغذ دیواری نصب کنید ، باید از چسب کاغذ دیواری وینیل به وینیل استفاده کنید. بردر کاغذ دیواری را پهن کرده و به صورت سخاوتمندانه پشت آن را چسب بکشید!

۴-بعد از چسب زدن ، همیشه طرفهای چسب رده را به هم بچسبانید تا زمانی که چندین برش در کنار هم قرار گرفته است ، به صورت یک در آکاردئونی.

۵-اجازه دهید بردرها چند دقیقه در این حالت باقی بماند ، این کار باعث می شود کاغذ مرطوب نگه داشته شود و چسب فعال شود. 


قسمت۳:
نصب بردر کاغذ دیواری
۱-ازجایی که کمترین دید را دارد در گوشه اتاق ،شروع کنید. شما می خواهید با دیواری شروع کنید که حاوی حداقل گوشه قابل مشاهده باشد. 
همچنین می توانید از لبه درب ورودی شروع کنید.

۲-نوار کاغذ دیواری را روی دیوار قرار دهید. با شروع از گوشه با کمترین دید ، یک سمت بردر را باز کنید و آن را روی دیوار قرار دهید. شما می خواهید که لبه کاغذ دیواری گوشه را پوشانده و حداقل ½ اینچ (۱ سانتی متر) به دیواره بعدی بروید.
اگر یک خط روی دیوار کشیده شده اید ، مرز بردر فقط باید بالای خط را بپوشاند.
اگر از بردر کاغذ دیواری درست در زیر سقف استفاده می کنید ، باید از لبه سقف برای تراز کردن مرز تصویر زمینه استفاده کنید.

۳-نوار را با یک برس یا کاردک مخصوص کاغذ دیواری  صاف کنید. این کار باعث رفع چین و چروک و حباب می شود و باعث می شود کاغذ دیواری تخت دراز بکشد. مراقب باشید چون کاغذ دیواری در هنگام صاف کردن ممکن است کمی بچرخد . به طور مداوم بررسی کنید که مرزها با سقف یا سطح در امتداد دیوار هماهنگ باشد.

۴-همچنان به این کار ادامه دهید و آن را به دیوار صاف کنید تا به انتهای قطعه برسید. تا زمانی که به انتهای دیوار و کاغذ دیواری خود برسید. کاغذ دیواری باید کاملاً به گوشه و روی دیواره بعدی کشیده شود.
کاغذ دیواری اضافی را روی دیوار بعدی با استفاده از یک چاقوی تیز یا تیغ و یک لبه ببرید.

۵-نوار بعدی کاغذ دیواری را آماده کنید. دیوار بعدی را اندازه بگیرید و قطعه بعدی بردر کاغذ دیواری را برش دهید تا با کمی همپوشانی با الگوی روی نوار اول مطابقت داشته باشد. کاغذ دیواری مرزی را به طول دیواره برش دهید ، آن را رول معکوس کنید ، آن را چسب بزنید و کمی صبر کنید تا رطوبت را جذب کند و چسب عمل کند
برای نصب کاغذ دیواری مرزی ، شما باید الگوهای را تراز کنید تا هیچ کس متوجه برش طرح نشود.

۶-این روند را تا زمانی که بردر کل اتاق را تمام نکنید ادامه دهید.مطمئن شوید که تمام حباب ها را برداشته و درزها را تمیز کرده اید.

۷-هر چسب اضافی را پاک کنید. همانطور که کاغذ دیواری را به دور دیوار نصب می کنید ، باید چسب اضافی را در امتداد لبه های حاشیه بردارید. از یک اسفنج مرطوب استفاده کنید تا این مواد اضافی را به آرامی پاک کنید.

برای تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید:

دکوراسیون اصفهان،کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.کفپوش های چینی و کره ای.پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )فروش انواع کاغذ دیواری ایتالیایی، آمریکایی ،چینی،کاغذ دیواری کلاسیک در اصفهان،کاغذ دیواریW&P در اصفهان،کاغذ دیواری اوپتون در اصفهان،کاغذ دیواری،اگنس در اصفهان،کاغذ دیواری بروکلن در اصفهان،کاغذ دیواری ویتالیس در اصفهان،کاغذ دیواری تاچ در اصفهان،کاغذ دیواری وی وید در اصفهان،کاغذ دیواری،المنت در اصفهان،کاغذ دیواری پیک در اصفهان،کاغذ دیواری اسکار در اصفهان،کاغذ دیواری دلیکیت در اصفهان،کاغذ دیواری رنویشن در اصفهان،کاغذ دیواری بلزا در اصفهان،کاغذ دیواری بوستون در اصفهان،کاغذ دیواری فلورانس در اصفهان،کاغذ دیواری برن در اصفهان،کاغذ دیواری دها در اصفهان،کاغذ دیواری لینفا در اصفهان،کاغذ دیواری ویکتوریا در اصفهان،کاغذ دیواری فندی در اصفهان،کاغذ دیواری ملودی در اصفهان،کاغذ دیواری اوپال در اصفهان،کاغذ دیواری تسلا در اصفهان،کاغذ دیواری آلستون در اصفهان،کاغذ دیواری هلنا در اصفهان،کاغذ دیواری اسکای در اصفهان،کاغذ دیواری میراکلی در اصفهان،کاغذ دیواری اسپورت در اصفهان،فروش و پخش کاغذ دیواری ایتالیایی ، آمریکایی ، چینی 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.