آشنایی با کاغذ دیواری های سه بعدی

بدون ديدگاه

آشنایی با کاغذ دیواری های سه بعدی:

آیا می دانید کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

بعضی افراد تصور می کنند؛ کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذ دیواری با تکه های برجسته است. البته در حال حاضر کاغذدیواری با تکه های برجسته و یا به صورت براق و اکلیل دار در بازار موجود می باشد. ولی منظور از کاغذ دیواری سه بعدی این دسته از کاغذ دیواری ها نیستند.

کاغذدیواری سه بعدی؛ کاغذهایی هستند که اگر از فاصله ۴-۳ متری به آنها نگاه کنید آن را کاملا برجسته می بنید.در حال حاضر کاغذ دیواری های سه بعدی مورد استقبال مردم قرار گرفته است و از ان برای فضاهای مختلف چه تجاری و چه مسکونی استفاده می کنند. 

کاغذ دیواری های سه بعدی را به نام پوستر نیز می شناسند.

جالب است بدانید که اگر شما به کاغذ دیواری های سه بعدی که دارای طرح هایی مثل سنگ دکوراتیو، تکه سنگ های لاشه ای، آجر هستند، از فاصله ۴-۳ متری نگاه کنید آنها را کاملا مثل سنگ، آجر یا چوب طبیعی می بینید. از طرح های پر طرفدار برای این نوع از کاغذ دیواری ها مناظر طبیعی ؛ اشخاص و گیاهان هستند.

کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی:

کاربرد این نوع کاغذ دیواری ها بسیار متنوع است. کاغذ دیواری سه بعدی برای دکور پذیرایی، لابی، اتاق خواب، فروشگاه ها  و هتل ها در طرح ها و رنگ های بسیار زیاد ارائه میشود. گروه اصفهان دکور ارائه دهنده انواع کاغذ دیواری یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ارائه انواع کاغذ دیواری سه بعدی در ایران بوده که با مجموعه ای بیش از هزاران طرح هر آنچه را در ذهن دارید برای شما محقق می کند.

نقش کاغذ دیواری سه بعدی در دکوراسیون:

نکته ای که در مورد کاغذ دیواری های سه بعدی وجود دارد این است که باید طرح انتخابی شما درست و به جا باشد یعنی با فضای شما همخوانی داشته باشد از طرفی ابعاد دیوار باید متناسب با نوع تصویر انتخابی شما باشد. هیچ نگران نباشید کارشناسان ما در کنارتان هستند تا بهترین انتخاب را داشته باشید شما فقط کافی است در مجموعه ی کامل طرح های ما به دنبال طرح مورد نظرتان بگردید و آن را به همراه ابعاد مورد نظرتان برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند.

 

مزایای کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

کاغذ دیواری های سه بعدی نوعی کاغذ دیواری هستند که نسبت به آن مزایای بسیاری دارد مثل:

  • امکان انتخاب طرح های خاص و متفاوت را به شما می دهد.

  • علاوه بر طرح های موجود در آرشیو می توانید هر آنچه در ذهن دارید را به کاغذ دیواری تبدیل کنید . حتی می توانید تصاویر خودتان را بر روی یک دیوار نصب کنید و از آن لذت ببرید .

  • کاغذ دیواری سه بعدی یک طرح یکپارچه ایجاد می کند بر خلاف کاغذ دیواری ها که در آنها یک الگو تکرار می شود.

ویژگی مهم کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی جدیدترین ایده ها در دکوراسیون داخلی می باشند که فضایی منحصر به فرد را یرای شما خلق می کنند . از بارزترین مشخصه های کاغذ دیواری سه بعدی واقعی بودن طرح های آن است که باعث محبویت آن شده است .نکته مهم اینکه در هنگام استفاده از این نوع محصول باید دقت داشته باشید تا در یک فضا تعداد زیادی از آن را استفاده نکنید ، چرا که باعث شلخته گی و شلوغ شدن خانه ی شما می شود . از پوسترها بر روی یک دیوار استفاده کنید و بقیه دیوارهایتان را با کاغذ دیواری های ساده پوشش دهید تا هماهنگی چشم نوازی ایجاد شود.

دکوراسیون اصفهان
کاغذ دیواری ، پارکت و کفپوش :
فروش و اجرای بهترین مدلها و طرحهای کاغذ دیواری،پارکت(لمینت)و کفپوش در اصفهان دکور.
اجرا کننده ی برترین محصولات تزِییناتی و دکوراسیون داخلی.
ما برایتان زیباترین و با کیفیت ترین محصولات را اورده ایم.
کیفیت عالی و قیمت مناسب کاغذ دیواری،پارکت وکفپوش.
ضمانت اجراو سرویس دهی سریع و قیمت مناسب.
دارای چندین طرح و رنگهای متنوع،شادو زیبا.
انواع کاغذ دیواری مخمل و برجسته.
انواع کاغذ دیواری پوستری خارجی.
۱۰۰%قابل شست وشو(کاعذ دیواری،پارکت وکفپوش)
کاغذ دیواری ها با متدروز اروپا و از فرانسه،چین،امریکا،کره،ایتالیاوانگلستان وترکیه.
کفپوش های چینی و کره ای.
پارکت لهستانی،بلژیک،المان،چین وترکیه.
( فروش و پخش کاغذ دیواری ،پارکت وکف پوش )

 

فروش پارکت اصفهان ، پارکت اصفهان ، اصفهان پارکت ، پارکت فروش اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت جدید در اصفهان ، فروش پارکت اسپرت در اصفهان ، فروش پارکت کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ پارکت به روز در اصفهان ، فروش پارکت ارزان در اصفهان ، فروش پارکت اروپایی در اصفهان ، فروش پارکت آمریکایی در اصفهان ، فروش پارکت بلژیک در اصفهان ، فروش پارکت شیک در اصفهان ، فروش پارکت روشن در اصفهان ، فروش پارکت مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه پارکت ارزان در اصفهان  

فروش کفپوش اصفهان ، کفپوش اصفهان ، اصفهان کفپوش ، کفپوش فروش اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش جدید در اصفهان ، فروش کفپوش اسپرت در اصفهان ، فروش کفپوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کفپوش به روز در اصفهان ، فروش کفپوش ارزان در اصفهان ، فروش کفپوش اروپایی در اصفهان ، فروش کفپوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کفپوش بلژیک در اصفهان ، فروش کفپوش شیک در اصفهان ، فروش کفپوش روشن در اصفهان ، فروش کفپوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کفپوش ارزان در اصفهان ،فروش کف پوش اصفهان ، کف پوش اصفهان ، اصفهان کف پوش ، کف پوش فروش اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش جدید در اصفهان ، فروش کف پوش اسپرت در اصفهان ، فروش کف پوش کلاسیک در اصفهان ، فروش کاغذ کف پوش به روز در اصفهان ، فروش کف پوش ارزان در اصفهان ، فروش کف پوش اروپایی در اصفهان ، فروش کف پوش آمریکایی در اصفهان ، فروش کف پوش بلژیک در اصفهان ، فروش کف پوش شیک در اصفهان ، فروش کف پوش روشن در اصفهان ، فروش کف پوش مستقیم در اصفهان ، فروش بدون واسطه کف پوش ارزان در اصفهان

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.